Vertex Table stół outdoor Vondom

Karim Rashid

produkt wykonany na zamówienie (5 - 6 tygodni)

Vertex, rodzina ultranowoczesnych rzeźbiarskich mebli zaprojektowanych przez niesamowitego Karima Rashida dla Vondom. 

Trójkątne płaszczyzny Vertex spotykają się dynamicznie, tworząc wygodne formy odpowiednie dla restauracji, firm, hoteli i domów prywatnych. 

 

Vondom zainspirowany pięcioma elementami natury kreuje wyjątkowe i niepowtarzalne designerskie meble, które zaimponują zarówno we wnętrzach jak i w ogrodach czy na tarasach!

Więcej szczegółów

8 050 zł

Vertex Table stół outdoor hiszpańskiej marki Vondom.

Vertex wyrzeźbiony z jednego bloku materiału, o pięknych geometrycznych kształtach.

Zgodnie z ogromną wszechstronnością wszystkich kolekcji VONDOM, VERTEX jest dostępny w wykończeniach teksturowanych, lakierach o wysokim połysku, wewnętrznie oświetlony eterycznym światłem LED lub zdalnie sterowanym kolorowym oświetleniem RGB.

Kolekcja VERTEX została stworzona, aby zintegrować bardziej konceptualny element architektoniczny z naszą przestrzenią, aby nadać jej bardziej wyrafinowany charakter.

W Vondom meble wewnętrzne i zewnętrzne są sposobem na życie, to sposób bycia. Vondom produkuje meble ogrodowe, oświetlenie i wiele więcej z bezgraniczną pasją, a marka jest synonimem kultury projektowania, która dąży do tworzenia zawsze oryginalnych kolekcji. 

Dla firmy Vondom połączenie przestrzeni, estetyki, formy i funkcji wychodzi naprzeciw nowym trendom i przyszłości, w której design i technologia spotykają się w idealnym uścisku.

Vertex Table stół ogrodowy Vondom Design Spichlerz wymiary

OŚWIETLENIE (na zapytanie)

LED RGBW: Jednostka z wewnętrznym oświetleniem z technologią RGBW LED i pilotem do przełączania kolorów. Dostępna tylko w matowym, lodowobiałym (ICE) wykończeniu. Pilot w zestawie.


LED RGBW DMX: Jednostka z wewnętrznym oświetleniem z technologią RGBW LED i pilotem do przełączania kolorów. Sterowanie LED przez DMX-1024 (bezprzewodowo), umożliwiając komunikację między jednym lub kilkoma produktami jednocześnie za pośrednictwem nadajnika DMX.


BATERIA LED RGBW : Jednostka z wewnętrznym oświetleniem z technologią LED RGBW zasilaną bateryjnie. Zawiera ładowarkę i pilota do zmiany kolorów oraz ładowarkę. Dostępna tylko w matowym, lodowobiałym (ICE) wykończeniu.

Dostępne kolory stołu Vertex Table Vondom wykończenie mat

Dostępne kolory stołu Vertex Table Vondom wykończenie mat Design Spichlerz

Dostępne kolory stołu ogrodowego Vertex Table Vondom wykończenie lakier połysk

Dostępne kolory stołu ogrodowego Vertex Table Vondom wykończenie lakier połysk

szerokość 180 cm
głębokość 94 cm / 63 cm
wysokość 72 cm
waga 73,8 kg
do użytku zewnętrznego tak - wersja mat
marka Vondom
design Karim Rashid

Karim Rashid

Karim RashidKarim Rashid urodził się w 1960 r. w Kairze w rodzinie egipsko - angielskiej, wychował w Kanadzie, a obecnie rezyduje najczęściej w Nowym Jorku. Karim Rashid to gwiazda współczesnego dizajnu. Projekty Rashida wyróżnia kolorystyka oparta na kontrastach nasyconych barw, zwłaszcza ulubionych przez projektanta różu i zieleni. Rashid chętnie wykorzystuje miękkie, płynne formy. Jest autorem przeszło trzech tysięcy wdrożonych do produkcji projektów.

Współpracował z najbardziej topowymi markami, od Alessi i Georga Jansena po Kenzo, Pradę i Issey Miyake, nie stroniąc od tych popularnych jak Coca Cola. Jego prace można kupić w tysiącach sklepów na całym świecie, albo obejrzeć w jednym z czternastu muzeów, w tym tak prestiżowych jak MoMA w Nowym Jorku albo Centre Pompidou w Paryżu, gdzie znajdują się w stałych kolekcjach.

Napisz opinię

Vertex Table stół outdoor Vondom

Vertex Table stół outdoor Vondom
Vertex, rodzina ultranowoczesnych rzeźbiarskich mebli zaprojektowanych przez niesamowitego Karima Rashida dla Vondom.  Trójkątne płaszczyzny Vertex spotykają się dynamicznie, tworząc wygodne formy odpowiednie dla restauracji, firm, hoteli i domów...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    7 Inne produkty w tek kategorii