Adan Table stół ogrodowy Vondom

Teresa Sapey

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Adan Table zaprojektowany przez Teresę Sapey dla Vondom, to designerski stół ogrodowy w kształcie głowy.

Kolekcja Adan to więcej niż przedmioty, to wielofunkcyjne elementy architektury, to lifestyl, który wprowadza poruszenie i pasuje do każdego stylu.

 

Vondom zainspirowany pięcioma elementami natury kreuje wyjątkowe i niepowtarzalne designerskie meble, które zaimponują zarówno we wnętrzach jak i w ogrodach czy na tarasach!

Więcej szczegółów

2 227 zł

Adan Table stół ogrodowy hiszpańskiej marki Vondom.

Kolekcja ADAN to przedmiot o dużej osobowości i wyjątkowym kształcie, jak diament. To więcej niż przedmioty, to wielofunkcyjne elementy architektury, to zjawisko lifestylowe, które wprowadza poruszenie i pasuje do każdego stylu.

Adan Vondom doskonale sprawdza się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz (tylko mat).

W Vondom meble wewnętrzne i zewnętrzne są sposobem na życie, to sposób bycia. Vondom produkuje meble ogrodowe, oświetlenie i wiele więcej z bezgraniczną pasją, a marka jest synonimem kultury projektowania, która dąży do tworzenia zawsze oryginalnych kolekcji. 

Dla firmy Vondom połączenie przestrzeni, estetyki, formy i funkcji wychodzi naprzeciw nowym trendom i przyszłości, w której design i technologia spotykają się w idealnym uścisku.

Kolekcja Adan Vondom składa się z donic i mebli. Kształty zostały zainspirowane cięciem diamentów, tworząc kawałki o wyraźnych kształtach i świetnym stylu, o dużym efekcie wizualnym.

Adan stół Vondom Design Spichlerz wymiary

OŚWIETLENIE (na zapytanie)

LED RGBW: Jednostka z wewnętrznym oświetleniem z technologią RGBW LED i pilotem do przełączania kolorów. Dostępna tylko w matowym, lodowobiałym (ICE) wykończeniu. Pilot w zestawie.


LED RGBW DMX: Jednostka z wewnętrznym oświetleniem z technologią RGBW LED i pilotem do przełączania kolorów. Sterowanie LED przez DMX-1024 (bezprzewodowo), umożliwiając komunikację między jednym lub kilkoma produktami jednocześnie za pośrednictwem nadajnika DMX.


BATERIA LED RGBW : Jednostka z wewnętrznym oświetleniem z technologią LED RGBW zasilaną bateryjnie. Zawiera ładowarkę i pilota do zmiany kolorów oraz ładowarkę. Dostępna tylko w matowym, lodowobiałym (ICE) wykończeniu.

Dostępne kolory stołu Adan Vondom wykończenie mat

Adan stół Vondom mat Design Spichlerz kolory mat

Dostępne kolory stołu Adan Vondom wykończenie lakier połysk

Adan stół Vondom lakier Design Spichlerz kolory lakier

szerokość 49 cm
głębokość 68 cm
wysokość 70 cm
do użytku zewnętrznego tak - wykończenie mat
marka Vondom
design Teresa Sapey

Napisz opinię

Adan Table stół ogrodowy Vondom

Adan Table stół ogrodowy Vondom
Adan Table zaprojektowany przez Teresę Sapey dla Vondom, to designerski stół ogrodowy w kształcie głowy. Kolekcja Adan to więcej niż przedmioty, to wielofunkcyjne elementy architektury, to lifestyl, który wprowadza poruszenie i pasuje do każdego...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    7 Inne produkty w tek kategorii