Pixel sofa modułowa outdoor Vondom

produkt wykonany na zamówienie (5 - 6 tygodni)

Pixel Sofa zaprojektowany przez Ramóna Esteve dla Vondom pozwala tworzyć niezliczone kształty, a jego główną cechą jest niska wysokość siedziska oraz duży komfort użytkowania.

Sofa Pixel składa się z niezależnych modułów, które pozwalają tworzyć niezliczone kształty; od sof czy szezlongów, po narożniki czy nawet łóżko.

Vondom zainspirowany pięcioma elementami natury kreuje wyjątkowe i niepowtarzalne designerskie meble, które zaimponują zarówno we wnętrzach jak i w ogrodach czy na tarasach!

Więcej szczegółów

15 398 zł

Pixel sofa modułowa outdoor hiszpańskiej marki Vondom.

Kolekcja sof ogrodowych Pixel, jest inspirowana małymi elementami, które składają się na obraz, starając się połączyć ten element z licznymi możliwymi rezultatami, które powstają w wyniku jego ułożenia.

Wyprodukowany metodą formowania rotacyjnego, jego wszechstronność jest zwiększona dzięki tapicerce, dostępnej w różnych tkaninach i wykończeniach, które można ze sobą łączyć; ponownie nawiązując do jego nazwy i odzwierciedlając te kolorowe kropki, które służą jako źródło obrazu i kształtu poprzez różne kombinacje w 3D.

W Vondom meble wewnętrzne i zewnętrzne są sposobem na życie, to sposób bycia. Vondom produkuje meble ogrodowe, oświetlenie i wiele więcej z bezgraniczną pasją, a marka jest synonimem kultury projektowania, która dąży do tworzenia zawsze oryginalnych kolekcji. 

Dla firmy Vondom połączenie przestrzeni, estetyki, formy i funkcji wychodzi naprzeciw nowym trendom i przyszłości, w której design i technologia spotykają się w idealnym uścisku.

Sofa Pixel ma niemal nieograniczone możliwości kombinacji, w celu stworzenia idealnego modelu dla własnych potrzeb, zapraszamy do kontaktu!

Cena sofy Pixel Vondom dotyczy wersji z modułem centralnym 54255 oraz z dwoma narożnikami prawym 54258 oraz lewym 54259. 

Pixel sofa modułowa Vondom Design Spichlerz kombinacje 2

Możliwe kombinacje Pixel Sofa Vondom

Pixel sofa modułowa Vondom Design Spichlerz kombinacje

Dostępne kolory sofy Pixel Vondom wykończenie mat

Pixel sofa Vondom mat Design Spichlerz kolory mat

Dostępne kolory sofy Pixel Vondom wykończenie lakier połysk

Pixel sofa Vondom lakier Design Spichlerz kolory lakier

wymiary Moduł centralny 100x101x63 cm Lewy narożnik 101x101x63 cm Prawy narożnik 101x101x63 cm
do użytku zewnętrznego tak - wersja mat
marka Vondom
design Ramón Esteve

Napisz opinię

Pixel sofa modułowa outdoor Vondom

Pixel sofa modułowa outdoor Vondom
Pixel Sofa zaprojektowany przez Ramóna Esteve dla Vondom pozwala tworzyć niezliczone kształty, a jego główną cechą jest niska wysokość siedziska oraz duży komfort użytkowania. Sofa Pixel składa się z niezależnych modułów, które pozwalają tworzyć...
    Jesteś robotem?

    7 Inne produkty w tek kategorii