Drop Leaf HM6 stylowy stół drewniany &Tradition

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Stół do jadalni Drop Leaf HM6 duńskiej marki &Tradition z opuszczanym blatem, zaprojektowany przez Hvidt & Molgaard, uosabia elastyczny, zajmujący mało miejsca projekt.

Stylowy i wszechstronny, elegancki stół do jadalni został fachowo wykonany z litego drewna, dostępny z dębu, lub orzecha, wykończonego szlachetnymi mosiężnymi okuciami.

 

Oddając hołd duńskiemu dziedzictwu wzorniczemu, &Tradition łączy tradycyjne i nowe, tworząc meble, oświetlenie i elementy wyposażenia wnętrz o ponadczasowym wyglądzie.

Więcej szczegółów

22 400 zł

Drop Leaf HM6 stylowy stół drewniany &Tradition.

Dzięki zawiasom, elastyczna konstrukcja pozwala na zaspokojenie różnych przestrzeni. Idealny do odłożenia na bok, gdy nie jest używany lub rozłożony, aby pomieścić dodatkowych gości. Zdefiniowane przez piękne, gładkie krzywizny, składane drewniane ramy stołu wyginają się lekko na zewnątrz, dodając mu czystej, harmonijnej formy.

Cena dotyczy stołu wykonanego z dębu. 

szerokość 163 cm
głębokość 142 cm
wysokość 73 cm
waga dąb 41 kg, orzech 36 kg
marka &Tradition
design Hvidt & Molgaard

Napisz opinię

Drop Leaf HM6 stylowy stół drewniany &Tradition

Drop Leaf HM6 stylowy stół drewniany &Tradition
Stół do jadalni Drop Leaf HM6 duńskiej marki &Tradition z opuszczanym blatem, zaprojektowany przez Hvidt & Molgaard, uosabia elastyczny, zajmujący mało miejsca projekt. Stylowy i wszechstronny, elegancki stół do jadalni został fachowo...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    6 Inne produkty w tek kategorii