Invito Table Extension 104 rozkładany stół Artisan

Michael Schneider

produkt wykonany na zamówienie (12 - 18 tygodni)

Elegancki, drewniany, rozkładany stół Invito Table Extension 104 marki Artisan o współczesnym designie.

Stół rozkładany Invito Table Extension 104 Artisan został zaprojektowany przez niemieckiego inżyniera Michaela Schneidera.

Mechanizm wysuwania  Invito Table Extension 104 Artisan wykorzystuje bardzo płynny i łatwy w użyciu wbudowany mechanizm "motylkowy" wspomagany przez małe kółka umieszczone pod spodem wysuwanego końca. 

"Love Wood" to motto marki Artisan i ta miłość do drewna emanuje w perfekcyjnie wykonanym designerskim stole rozkładanym Invito Table Extension 104 Artisan. 

Więcej szczegółów

19 020 zł

Drewniany stół Invito w wersji rozkładanej marki Artisan o szerokości blatu 104 cm. Dostawki są chowane w systemie butterfly pod blatem. 

Stół rozkładany Invito Table Extension 104 Artisan pięknie łączy w sobie formę i funkcjonalność.  Invito Table Extension 104 Artisan to eleganckie, minimalistyczne, nowoczesne i funkcjonalne ujęcie stołu.

Stół rozkładany Invito Table Extension 104 Artisan idealnie komponuje się z  krzesłem do jadalni Invito Chair Artisan, oraz z krzesłem barowym Invito Chair Bar Artisan dedykowanymi tej kolekcji. 

Artisan wykorzystuje do swojej produkcji lite drewno z surowców odnawialnych, tylko przyjazne dla środowiska materiały do ​​obróbki, naturalne oleje i wosk, które podkreślają luksusowe i organiczne piękno tekstury drewna i pozwalają mu „oddychać” w naturalny sposób. Podkreśla to naturalną różnorodność kolorów, a stosowanie kleju na bazie winylu unika stosowania szkodliwych substancji chemicznych do obróbki drewna.
Czysta natura, przekształcona i uformowana w jeden z najbardziej uczciwych projektów.

Stół rozkładany Invito Table Extension 104 Artisan dostępny jest w wielu długościach

Stół rozkładany Invito Table Extension 104 Artisan dostępny jest w wielu długościach

Stół rozkładany Invito Table Extension 104 Artisan dostępny jest z różnych rodzajów drewna

Stół rozkładany Invito Table Extension 104 Artisan dostępny jest z różnych rodzajów drewna

Ekskluzywny stół Invito Table Extension 104 marki Artisan dostępny jest w wielu różnych wariantach, dobierz idealny dla siebie!

Po więcej informacji na temat dostępnych rodzajów drewna Invito Table Extension 104 zapraszamy na stronę Artisan, lub do kontaktu z naszym sklepem.

Stół rozkładany Invito Table Extension 104 Artisan oferowany jest również w wersji lakierowanej.

wymiary zobacz opis produktu
szerokość 94 cm lub 104 cm
wysokość 76 cm
grubość blatu 2 cm (wizualnie 7,5 cm)
forma prostokąt
materiał lite drewno
do użytku zewnętrznego nie
rozkładany tak
marka Artisan
design Michael Schneider

Napisz opinię

Invito Table Extension 104 rozkładany stół Artisan

Invito Table Extension 104 rozkładany stół Artisan
Elegancki, drewniany, rozkładany stół Invito Table Extension 104 marki Artisan o współczesnym designie. Stół rozkładany Invito Table Extension 104 Artisan został zaprojektowany przez niemieckiego inżyniera Michaela Schneidera. Mechanizm wysuwania...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    6 Inne produkty w tek kategorii