Drop Leaf HM5 stylowy stolik kawowy &Tradition

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Stylowy, wszechstronny dodatek do współczesnej przestrzeni wewnętrznej, stolik kawowy Drop Leaf HM5, duńskiej marki &Tradition, zaprojektowany przez Hvidt & Molgaard.

Zaprojektowany po raz pierwszy w 1956 roku, ten uroczy stolik kawowy do salonu ma łatwy do złożenia blat, specjalnie wykonany, aby można go było schować, gdy nie jest używany, dostosowując się do zmieniających się przestrzeni w czasie.

 

Oddając hołd duńskiemu dziedzictwu wzorniczemu, &Tradition łączy tradycyjne i nowe, tworząc meble, oświetlenie i elementy wyposażenia wnętrz o ponadczasowym wyglądzie.

Więcej szczegółów

6 135 zł

Drop Leaf HM5 stylowy stolik kawowy &Tradition. 

Smukła, rzeźbiarska struktura stolika, pięknie wykonana z dębu lub orzecha, tworzy przyciągający wzrok powierzchnię, na której można umieścić lampę stołową, książki, ozdobne ozdoby lub po prostu napić się kawy. Wysoce wytrzymały, dopasowujący się design, stół wypoczynkowy &Tradition HM5 Drop Leaf jest idealnym ponadczasowym dodatkiem do nowoczesnego domu.

Cena dotyczy stolika kawowego wykonanego z dębu. 

szerokość 80 cm
głębokość 78 cm
wysokość 56 cm
waga dąb 11 kg, orzech 9 kg
marka &Tradition
design Hvidt i Mølgaard

Napisz opinię

Drop Leaf HM5 stylowy stolik kawowy &Tradition

Drop Leaf HM5 stylowy stolik kawowy &Tradition
Stylowy, wszechstronny dodatek do współczesnej przestrzeni wewnętrznej, stolik kawowy Drop Leaf HM5, duńskiej marki &Tradition, zaprojektowany przez Hvidt & Molgaard. Zaprojektowany po raz pierwszy w 1956 roku, ten uroczy stolik kawowy do...
    Jesteś robotem?

    30 Inne produkty w tek kategorii