Fin Chair Soft tapicerowane krzesło Artisan

Michael Schneider

produkt wykonany na zamówienie (12 - 18 tygodni)

Designerskie, drewniane krzesło Fin Soft marki Artisan.

Wersja Fin Soft Artisan z siedziskiem tapicerowanym tkaniną lub skórą naturalną.

 

Wyraźna sylwetka Fin Artisan z płynnymi liniami jest przyjemnie zachęcająca: rzeźbiarski kształt, minimalistyczne materiały, wygodne dla właściciela .

"Love Wood" to motto marki Artisan i ta miłość do drewna emanuje w perfekcyjnie wykonanym tapicerowanym krześle Fin Chair Soft.

Więcej szczegółów

3 053 zł

Drewniane krzesło designerskie Fin Soft marki Artisan z tapicerowanym siedziskiem zaprojektowane przez Michaela Schneidera.

Jak wszystkie produkty Artisan krzesło Fin Soft jest wykonane z litego drewna. Wersja Fin Soft z siedziskiem tapicerowanym tkaniną lub skórą naturalną. 

ARTISAN specjalizuje się w produkcji mebli z masywnego drewna w której największy nacisk kładzie się na ręczną obróbkę drewna oraz wysoką sztukę rzemieślniczą. Zakład produkcyjny ARTISAN to najnowocześniejsze metody produkcji i wieloletnia tradycja stolarska która przewija się we wszystkich produktach marki ARTISAN. Maszyny produkują korpus mebli, natomiast dusza i miłość do drewna uwidoczniona jest w każdej wykonywanej ręcznie powierzchni.

Tapicerowane krzesło Fin Soft Artisan, wymiary

Tapicerowane krzesło Fin Soft Artisan, wymiary

Tapicerowane krzesło Fin Soft Artisan, dostępne rodzaje drewna

Tapicerowane krzesło Fin Soft Artisan, dostępne rodzaje drewna

Tapicerowane krzesło Fin Soft Artisan, dostępne jest w wielu różnych wariantach, dobierz idealne dla siebie! Krzesło dostępne z tapicerką z materiału lub skóry.

Cena dotyczy tapicerowanego krzesła Fin Chair Soft Artisan, rodzaje poszycia siedziska dostępne na stronie Artisan. Po więcej informacji zapraszamy na stronę producenta, lub do kontaktu z naszym sklepem.

szerokość 46 cm
głębokość 58 cm
wysokość 80 cm
wysokość siedziska 45 cm
materiał drewno / tkanina lub skóra
do użytku zewnętrznego nie
marka Artisan
design Michael Schneider

Napisz opinię

Fin Chair Soft tapicerowane krzesło Artisan

Fin Chair Soft tapicerowane krzesło Artisan
Designerskie, drewniane krzesło Fin Soft marki Artisan. Wersja Fin Soft Artisan z siedziskiem tapicerowanym tkaniną lub skórą naturalną.   Wyraźna sylwetka Fin Artisan z płynnymi liniami jest przyjemnie zachęcająca: rzeźbiarski kształt,...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii