Addo Chair Soft tapicerowane krzesło Artisan

produkt wykonany na zamówienie (12 - 18 tygodni)

Ekskluzywne, minimalistyczne ale nie uproszczone krzesło z tapicerowanym siedziskiem Addo Soft marki Artisan. Design by Inoda+Sveje.

Klasyczne, kompaktowe krzesło do jadalni Addo Chair Soft Artisan, jest wykonane z litego drewna, łączącego w sobie linie między formą a funkcją.

 

"Love Wood" to motto marki Artisan i ta miłość do drewna emanuje w perfekcyjnie wykonanym tapicerowanym krześle Addo Chair Soft.

Więcej szczegółów

3 732 zł

Addo Chair Soft designerskie krzesło z litego drewna z tapicerowanym siedziskiem, ekskluzywnej marki Artisan.

Gładka linia oparcia krzesła Addo Soft Artisan sprzyjają wygodzie, tworząc rzeźbiarską, ale nie ozdobną sylwetkę. Organiczne kształty zapewniają ergonomiczną sylwetkę, a olejowane drewno zachęca do dotyku.

Krzesło drewniane Addo Chair Soft to najnowsza propozycja w kolekcji Artisan

Krzesło Addo Soft Artisan zostało zaprojektowane przez mediolańskie studio INODA+SVEJE, Kyoko Inoda (Japonia) i Nils Sveje (Dania), które jest powiązane z producentami historycznych drewnianych krzeseł, Miyazaki Chair Factory z Japonii. Ich filozofia  „Krzesła, których nikt inny nie może zrobić” wywodzi się z długoletniej tradycji wyjątkowej jakości rzemiosła i wzornictwa. 

Organiczne kształty Addo Soft pozwalają na przyjemne, ergonomiczne siedzenia, a mnóstwo bogatych detali, sprawia że można odkrywać krzesło na okrągło.

Designerskie krzesło Addo Chair Soft Artisan

Addo Soft krzesło drewniane tapicerowane Artisan Design Spichlerz wymiary

Designerskie krzesło Addo Chair Soft Artisan, dostępne rodzaje drewna

Designerskie krzesło Addo Chair Soft Artisan dostępne rodzaje drewna

Krzesło Addo Chair Soft Artisan dostępne jest w wielu różnych wariantach, dobierz idealne dla siebie! Krzesło dostępne z tapicerką z materiału lub skóry. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu. 

Cena dotyczy krzesła z tapicerowanym siedziskiem Addo Chair Soft Artisan, w tapicerce z I przedziału cenowego Remix 3, Revive 1, Torri Lana. Po więcej informacji zapraszamy na stronę producenta, lub do kontaktu z naszym sklepem.

szerokość 54 cm
głębokość 53 cm
wysokość 76 cm
wysokość siedziska 43 cm
materiał drewno
marka Artisan
design Inoda+Sveje

Napisz opinię

Addo Chair Soft tapicerowane krzesło Artisan

Addo Chair Soft tapicerowane krzesło Artisan
Ekskluzywne, minimalistyczne ale nie uproszczone krzesło z tapicerowanym siedziskiem Addo Soft marki Artisan. Design by Inoda+Sveje. Klasyczne, kompaktowe krzesło do jadalni Addo Chair Soft Artisan, jest wykonane z litego drewna, łączącego w sobie...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii