Eny Lowboard drewniana komoda Artisan

produkt wykonany na zamówienie (12 - 18 tygodni)

Piękna komoda do salonu Eny Lowboard marki Artisan.

Komoda Eny Lowboard to płynny i elegancki design, został zaprojektowany przez Arteco dla firmy ArtisanKomoda Eny Lowboard wykonana jest z litego drewna przez doświadczonych rzemieślników. 

 

"Love Wood" to motto marki Artisan i ta miłość do drewna emanuje w perfekcyjnie wykonanej drewnianej komodzie Eny Lowboard.

Więcej szczegółów

12 792 zł

Eny Lowboard stylowa komoda światowego lidera w produkcji drewnianych, ekskluzywnych mebli marki Artisan.

Artisan specjalizuje się w ręcznej produkcji wysokiej jakości mebli z litego drewna, a nacisk na rzemieślniczą pracę jest widoczny w pięknej komodzie Eny Lowboard.

Komoda Eny Lowboard została zaprojektowana przez firmę Arteco, której projektanci otrzymali wiele międzynarodowych wyróżnień za ich niezwykłe pomysły. Dzięki swoim eleganckim liniom Eny Lowboard Artisan doskonale sprawdza się również jako kredens, szafka TV lub ponadczasowy mebel.

Szuflady Eny Lowboard Artisan nie posiadają uchwytów, otwierają się automatycznie po lekkim naciśnięciu. W celu uzyskania akcentów kolorystycznych front może być również pomalowany w różnych kolorach z palety RAL, a całość pokryta jest naturalnymi olejami.

Kolekcja Eny Artisan to idealnie komponujące się ze sobą meble, w skład których wchodzi stolik kawowy Eny Coffee Table, komoda Eny Cabinet, regał Eny Shelf oraz biurko Eny Desk

Artisan wykorzystuje do swojej produkcji lite drewno z surowców odnawialnych, tylko przyjazne dla środowiska materiały do ​​obróbki, naturalne oleje i wosk, które podkreślają luksusowe i organiczne piękno tekstury drewna i pozwalają mu „oddychać” w naturalny sposób. Podkreśla to naturalną różnorodność kolorów, a stosowanie kleju na bazie winylu unika stosowania szkodliwych substancji chemicznych do obróbki drewna.
Czysta natura, przekształcona i uformowana w jeden z najbardziej uczciwych projektów.

Komoda Eny Lowboard Artisan dostępna jest w trzech długościach

Komoda Eny Lowboard Artisan dostępna jest w trzech długościach

Komoda Eny Lowboard Artisan dostępna jest z różnych gatunków drewna

Komoda Eny Lowboard Artisan dostępna jest z różnych gatunków drewna

Stylowa komoda Eny Lowboard marki Artisan dostępna jest w wielu różnych wariantach, dobierz idealną dla siebie!

Po więcej informacji na temat dostępnych rodzajów drewna komody Eny Lowboard zapraszamy na stronę Artisan, lub do kontaktu z naszym sklepem.

wymiary 160×50×42 cm, 180×50×42 cm, 200×50×42 cm
długość 160 cm, 180 cm, 200 cm
szerokość 50 cm
wysokość 42 cm
forma prostokąt
materiał lite drewno
do użytku zewnętrznego nie
marka Artisan
Inne Wysokość nóg 4 cm

Napisz opinię

Eny Lowboard drewniana komoda Artisan

Eny Lowboard drewniana komoda Artisan
Piękna komoda do salonu Eny Lowboard marki Artisan. Komoda Eny Lowboard to płynny i elegancki design, został zaprojektowany przez Arteco dla firmy Artisan. Komoda Eny Lowboard wykonana jest z litego drewna przez doświadczonych rzemieślników....
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii