Latus Desk Leather skórzane biurko Artisan

Salih Teskeredžić

produkt wykonany na zamówienie (12 - 18 tygodni)

Stylowe, drewniane biurko Latus Desk Leather z blatem skórzanym marki Artisan.

Biurko Latus Leather Artisan to stylowe, przestronne miejsce do pracy. Elegancki i wyrazisty prostokątny skórzany blat znajduje się na szczycie drewnianej podstawy.

 

"Love Wood" to motto marki Artisan i ta miłość do drewna emanuje w perfekcyjnie wykonanym designerskim biurku Latus Desk Leather.

Więcej szczegółów

16 308 zł

Designerskie drewniane biurko Latus z blatem skórzanym marki Artisan.

Zaprojektowane przez Saliha Teskeredžicia, światowej sławy bośniackiego projektanta. Biurko Latus Desk Leather Artisan wykonane jest z litego drewna. 

Biurko Latus Leather Artisan idealnie komponuje się z pozostałymi meblami kolekcji, jak krzesło Latus Chair z drewnianym siedziskiem, krzesło Latus Chair Soft z tapicerowanym siedziskiem, HITOWY stół Latus Tablekomoda Latus, ławka Latus Benchkonsola Latus oraz łóżko Latus Bed.

Artisan specjalizuje się w ręcznej produkcji wysokiej jakości mebli z litego drewna, a nacisk na rzemieślniczą pracę jest widoczny w pięknym biurku Latus Desk Leather.

Kolekcja mebli Latus Artisan zawiera w sobie siłę, naturę i poetykę drewna.

Artisan wykorzystuje do swojej produkcji lite drewno z surowców odnawialnych, tylko przyjazne dla środowiska materiały do ​​obróbki, naturalne oleje i wosk, które podkreślają luksusowe i organiczne piękno tekstury drewna i pozwalają mu „oddychać” w naturalny sposób. Podkreśla to naturalną różnorodność kolorów, a stosowanie kleju na bazie winylu unika stosowania szkodliwych substancji chemicznych do obróbki drewna.
Czysta natura, przekształcona i uformowana w jeden z najbardziej uczciwych projektów.

Modne biurko Latus Desk Leather Artisan dostępne jest w dwóch wielkościach

Modne biurko Latus Desk Leather Artisan dostępne jest w dwóch wielkościach

Efektowne biurko Latus Desk Leather Artisan dostępny jest z różnych gatunków drewna

Efektowne biurko Latus Desk Leather Artisan dostępny jest z różnych gatunków drewna

Designerskie biurko Latus Desk Leather marki Artisan dostępne jest w wielu różnych wariantach, dobierz idealne dla siebie!

Po więcej informacji na temat dostępnych rodzajów drewna biurka Eny Desk Leather zapraszamy na stronę Artisan, lub do kontaktu z naszym sklepem. Tapicerka skórzana również dostępna na stronie producenta.

długość 140 cm lub 160 cm
szerokość 70 cm
wysokość 76 cm
forma prostokąt
materiał lite drewno / skóra
do użytku zewnętrznego nie
marka Artisan
design Salih Teskeredžić

Napisz opinię

Latus Desk Leather skórzane biurko Artisan

Latus Desk Leather skórzane biurko Artisan
Stylowe, drewniane biurko Latus Desk Leather z blatem skórzanym marki Artisan. Biurko Latus Leather Artisan to stylowe, przestronne miejsce do pracy. Elegancki i wyrazisty prostokątny skórzany blat znajduje się na szczycie drewnianej podstawy....
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    24 Inne produkty w tek kategorii