Corda nowoczesne krzesło ogrodowe Tonon

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Nowoczesne krzesła ogrodowe Corda włoskiej marki Tonon. Design Cuno Frommherz.

  

Rama i lina krzesła ogrodowego Corda Tonon są odporne na warunki atmosferyczne, zarówno w zimnych, jak i gorących porach roku.

Tonon, Made in Italy, jedna z najważniejszych i najbardziej cenionych marek w asortymencie krzeseł i stołów, która jest synonimem tradycji, jakości i designu

Więcej szczegółów

2 237 zł

Corda nowoczesne krzesło ogrodowe marki Tonon.

Corda Tonon to nowoczesna kolekcja składająca się z krzesła, krzesła z podłokietnikami (tutaj) fotela, ławki (tutaj) i krzesła barowego (tutaj) i stolika (tutaj), które mogą być używane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Malowana stalowa konstrukcja jest dostępna w dwóch kolorach i jest połączona z kolorową liną, która tworzy konstrukcję nośną siedziska i oparcia.

Do wyboru są dwa różne rodzaje tkania, oba wykonane ręcznie - cena dotyczy wersji Corda Tonon 01, druga opcja na zapytanie. Zapraszamy do kontaktu.

Corda krzesło Tonon sploty Design Spichlerz

Najprostsza wersja przypomina kształtem sieć rybacką, podczas gdy wersja bardziej rozbudowana (wynik bardzo pracochłonnej obróbki technicznej) wykorzystuje szereg węzłów podobnych do tych używanych w żegludze lub linach używanych w alpinizmie. W wersji rozbudowanej następuje znaczny wzrost ilości użytego materiału. Corda Tonon dobrze komponuje się w każdym otoczeniu, czy to na tarasie domu lub w jadalni, w restauracji nad morzem lub na zewnątrz górskiej chaty, a nawet nad basenem.

Lina Corda Tonon do wyboru w bogatej palecie barw

Corda kolory liny Tonon Design Spichlerz

szerokość 57 cm
głębokość 52 cm
wysokość 83 cm
głębokość siedziska 47 cm
wysokość siedziska 46 cm
marka Tonon
design Cuno Frommherz

Napisz opinię

Corda nowoczesne krzesło ogrodowe Tonon

Corda nowoczesne krzesło ogrodowe Tonon
Nowoczesne krzesła ogrodowe Corda włoskiej marki Tonon. Design Cuno Frommherz.    Rama i lina krzesła ogrodowego Corda Tonon są odporne na warunki atmosferyczne, zarówno w zimnych, jak i gorących porach roku. Tonon, Made in Italy, jedna z...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    28 Inne produkty w tek kategorii