Concept Wood krzesło Tonon

Martin Ballendat

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Designerskie, nowoczesne krzesło Concept włoskiej marki Tonon.

Charakterystyczna dla designerskiego krzesła Concept 902 jest szala siedzenia, wizualnie atrakcyjna i jednocześnie bardzo wygodna. Szala wykonana jest z wysokojakościowej pianki molekularnej Freeform® dostępnej w 15 kolorach! Bardzo eleganckie drewniane nogi oferowane są w szlachetnym dębie i orzechu amerykańskim.

Tonon, Made in Italy, jedna z najważniejszych i najbardziej cenionych marek w asortymencie krzeseł i stołów, która jest synonimem tradycji, jakości i designu

Więcej szczegółów

2 347 zł

Concept Wood nowoczesne krzesło włoskiej marki Tonon.

Koncepcja włoskiej firmy Tonon łączenia pianki molekularnej z naturalnym drewnem przewija się już w krzesłach Step i Up Chair tym razem prezentuje ją nowoczesne krzesło Concept Wood. Charakterystyczna dla designerskiego krzesła Concept 902 jest szala siedzenia, wizualnie atrakcyjna i jednocześnie bardzo wygodna. Szala wykonana jest z wysokojakościowej pianki molekularnej Freeform® dostępnej w 15 kolorach! Bardzo eleganckie drewniane nogi oferowane są w szlachetnym dębie i orzechu amerykańskim.

Za to aby szala siedzenia nie deformowała się nawet po długoletnim i częstym używaniu odpowiada pianka molekularna Freeform®. Ten wyjątkowy materiał używany przez firmę Tonon jest ognioodporny, odporny na zarysowania, odporny na większość chemii domowej i bardzo łatwy w utrzymaniu czystości. Ten rodzaj materiału pozwala zrezygnować w procesie produkcyjnym z metalowych wzmocnień i uzyskać doskonały komfort siedzenia, porównywalny z najwyższej jakości krzesłem tapicerowanym.

Wprawdzie Martin Ballendat projektując dla marki Tonon krzesło Concept 902 zaoferował design na najwyższym poziomie ale dzięki użytym przy produkcji materiałom nie jest to w żadnym wypadku krzesło tylko do podziwiania ale również do używania, za nim na nim usiądziemy będzie ogromną przyjemnością urządzać z nim jadalnię.

Kolory siedziska krzesła Concept Tonon:

szerokość 55 cm
głębokość 58 cm
wysokość 83 cm
głębokość siedziska 42 cm
wysokość siedziska 46 cm
siedzisko FreeFoam®
stelaż drewno
obrotowy nie
do użytku zewnętrznego nie
marka Tonon
design Martin Ballendat

Napisz opinię

Concept Wood krzesło Tonon

Concept Wood krzesło Tonon
Designerskie, nowoczesne krzesło Concept włoskiej marki Tonon. Charakterystyczna dla designerskiego krzesła Concept 902 jest szala siedzenia, wizualnie atrakcyjna i jednocześnie bardzo wygodna. Szala wykonana jest z wysokojakościowej pianki...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii