Corda Stool ogrodowe krzesło barowe Tonon

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Nowoczesna, zewnętrzne krzesło barowe Corda Stool włoskiej marki Tonon. Design Cuno Frommherz.

  

Rama i lina ławki Corda Bench Tonon są odporne na warunki atmosferyczne, zarówno w zimnych, jak i gorących porach roku.

Tonon, Made in Italy, jedna z najważniejszych i najbardziej cenionych marek w asortymencie krzeseł i stołów, która jest synonimem tradycji, jakości i designu

Więcej szczegółów

2 686 zł

Corda Stool ogrodowe krzesło barowe marki Tonon.

Corda Tonon to nowoczesna kolekcja składająca się z krzesła (tutaj), krzesła z podłokietnikami (tutaj) fotela, stolików (tutaj) i ławki (tutaj), które mogą być używane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. 

Malowana stalowa konstrukcja jest dostępna w dwóch kolorach i jest połączona z kolorową liną, która tworzy konstrukcję nośną siedziska i oparcia.

Do wyboru są dwa różne rodzaje tkania, oba wykonane ręcznie - cena dotyczy wersji Corda Stool Tonon 41/51, druga opcja na zapytanie. Zapraszamy do kontaktu.

Corda hoker Tonon sploty Design Spichlerz

Najprostsza wersja przypomina kształtem sieć rybacką, podczas gdy wersja bardziej rozbudowana (wynik bardzo pracochłonnej obróbki technicznej) wykorzystuje szereg węzłów podobnych do tych używanych w żegludze lub linach używanych w alpinizmie. W wersji rozbudowanej następuje znaczny wzrost ilości użytego materiału. Corda Stool Tonon dobrze komponuje się w każdym otoczeniu, czy to na tarasie domu lub w jadalni, w restauracji nad morzem lub na zewnątrz górskiej chaty, a nawet nad basenem.

Lina Corda Stool Tonon do wyboru w bogatej palecie barw

Corda Stool kolory liny Tonon Design Spichlerz

szerokość 57 cm
głębokość 53 cm
wysokość 101 cm | 114 cm
głębokość siedziska 47 cm
wysokość siedziska 78 cm
do użytku zewnętrznego tak
marka Tonon
design Cuno Frommherz

Napisz opinię

Corda Stool ogrodowe krzesło barowe Tonon

Corda Stool ogrodowe krzesło barowe Tonon
Nowoczesna, zewnętrzne krzesło barowe Corda Stool włoskiej marki Tonon. Design Cuno Frommherz.    Rama i lina ławki Corda Bench Tonon są odporne na warunki atmosferyczne, zarówno w zimnych, jak i gorących porach roku. Tonon, Made in Italy, jedna z...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    28 Inne produkty w tek kategorii