Rio Sideboard elegancka komoda Artisan

produkt wykonany na zamówienie (12 - 18 tygodni)

Ekskluzywna komoda Rio Sideboard marki Artisan, łączy naturalną fakturę litego drewna z eleganckimi organicznymi detalami.

Hołd dla okresu architektonicznego z połowy XX wieku, wyraziste krzywizny komody Rio Artisan przenoszą ją do współczesności.

 

"Love Wood" to motto marki Artisan i ta miłość do drewna emanuje w perfekcyjnie wykonanej stylowej komodzie Rio Sideboard.

Więcej szczegółów

18 766 zł

Rio Sideboard elegancka komoda z litego drewna marki Artisan. Projekt Kontour Design.

Dzięki dodaniu subtelnych krzywizn do komody Rio Artisan, znika nieporęczna i nudna stylistyka zwykłego mebla. Naturalny materiał w połączeniu z wyrafinowanym i eleganckim designem sprawia, że Rio Artisan to ponadczasowa i wysokiej jakości kolekcja, która promieniuje na otoczenie spokojem.

Komoda Rio Sideboard Artisan jest silnie inspirowana naturalnymi kształtami oraz prostotą i elegancją naturalnego drewna. Rio Sideboard został zaprojektowany tak, aby był jak najbardziej minimalistyczny, z takimi detalami jak krawędzie i wykończenie powierzchni, które go wyróżniają, pokazując kunszt wykonania i dbałość o szczegóły.

Designerska komoda Rio Sideboard Artisan dostępna jest w 3 długościach

Designerska komoda Rio Sideboard Artisan dostępna jest w 3 długościach

Komoda Rio Sideboard Artisan dostępna jest z różnych rodzajów drewna

Komoda Rio Sideboard Artisan dostępna jest z różnych rodzajów drewna

Piękna komoda Rio Sideboard marki Artisan dostępna jest w wielu różnych wariantach, dobierz idealną dla siebie!

Cena dotyczy komody Pascal Rio Sideboard Artisan wykonanego z drewna jesionu, klonu, wiązu, wiśni. Po więcej informacji zapraszamy na stronę producenta lub do kontaktu z naszym sklepem.

szerokość 165 cm | 185 cm | 205 cm
głębokość 45 cm
wysokość 75 cm
materiał drewno
marka Artisan
design Kontour Design

Napisz opinię

Rio Sideboard elegancka komoda Artisan

Rio Sideboard elegancka komoda Artisan
Ekskluzywna komoda Rio Sideboard marki Artisan, łączy naturalną fakturę litego drewna z eleganckimi organicznymi detalami. Hołd dla okresu architektonicznego z połowy XX wieku, wyraziste krzywizny komody Rio Artisan przenoszą ją do...
    Jesteś robotem?

    30 Inne produkty w tek kategorii