And Bench ławka ogrodowa Vondom

Fabio Novembre

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

And to ławka zaprojektowana przez Fabio Novembre dla Vondom. Dzięki połączeniu dwóch elementów (Arch), And umożliwia stworzenie wiele futurystycznych kompozycji.

AND jest koncepcją przestrzenną, objętością, która przecina powietrze, tworząc emocjonalne turbulencje u tych, którzy zostaną w nim porwani. 

Vondom zainspirowany pięcioma elementami natury kreuje wyjątkowe i niepowtarzalne designerskie meble, które zaimponują zarówno we wnętrzach jak i w ogrodach czy na tarasach!

Więcej szczegółów

2 221 zł

And Bench ławka ogrodowa hiszpańskiej marki Vondom.

And jest wynikiem spojrzenia dwojga ludzi na siebie kątem oka, pomnożenia w nieskończoność, która obejmuje każdego, kto po prostu chce tam być. AND jest odzwierciedleniem DNA młodego, nowoczesnego pokolenia.

W Vondom meble wewnętrzne i zewnętrzne są sposobem na życie, to sposób bycia. Vondom produkuje meble ogrodowe, oświetlenie i wiele więcej z bezgraniczną pasją, a marka jest synonimem kultury projektowania, która dąży do tworzenia zawsze oryginalnych kolekcji. 

Dla firmy Vondom połączenie przestrzeni, estetyki, formy i funkcji wychodzi naprzeciw nowym trendom i przyszłości, w której design i technologia spotykają się w idealnym uścisku.

And bench ławka Vondom Design Spichlerz wymiary

OŚWIETLENIE (na zapytanie)

LED RGBW: Jednostka z wewnętrznym oświetleniem z technologią RGBW LED i pilotem do przełączania kolorów. Dostępna tylko w matowym, lodowobiałym (ICE) wykończeniu. Pilot w zestawie.


LED RGBW DMX: Jednostka z wewnętrznym oświetleniem z technologią RGBW LED i pilotem do przełączania kolorów. Sterowanie LED przez DMX-1024 (bezprzewodowo), umożliwiając komunikację między jednym lub kilkoma produktami jednocześnie za pośrednictwem nadajnika DMX.


BATERIA LED RGBW : Jednostka z wewnętrznym oświetleniem z technologią LED RGBW zasilaną bateryjnie. Zawiera ładowarkę i pilota do zmiany kolorów oraz ładowarkę. Dostępna tylko w matowym, lodowobiałym (ICE) wykończeniu.

Możliwe kombinacje And Vondom Bench (60006) + Arch (60007)

And Bench ławka Vondom Design Spichlerz wymiary kombinacje

Dostępne kolory ławki And Vondom wykończenie mat

And Bench Vondom mat Design Spichlerz kolory mat

Dostępne kolory ławki And Vondom wykończenie lakier połysk

and bench Vondom lakier Design Spichlerz kolory lakier

szerokość 133 cm
głębokość 65 cm
wysokość 47 cm
waga 22 kg
do użytku zewnętrznego tak - wykończenie mat
marka Vondom
design Fabio Novembre

Napisz opinię

And Bench ławka ogrodowa Vondom

And Bench ławka ogrodowa Vondom
And to ławka zaprojektowana przez Fabio Novembre dla Vondom. Dzięki połączeniu dwóch elementów (Arch), And umożliwia stworzenie wiele futurystycznych kompozycji. AND jest koncepcją przestrzenną, objętością, która przecina powietrze, tworząc...
    Jesteś robotem?

    30 Inne produkty w tek kategorii