ZA S12 modułowy system ławek Lapalma

Shin Azumi

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Dzięki eleganckim i organicznym kształtom ławka ZA S12 Lapalma oferuje niezliczone kombinacje.

ZA S12 to modułowy system designerskich ławek o eleganckich liniach, które można łączyć w wiele różnych kształtów, aby dostosować się do zmieniających się potrzeb.

Lapalma to włoski producent mebli uznanych na całym świecie. Ich projekty charakteryzuje minimalistyczny, estetyczny styl jak siedzisko modułowe ZA S12.

Więcej szczegółów

1 439 zł

ZA S12 modułowy system siedzeń włoskiej marki Lapalma.

W języku japońskim „za” oznacza bezpieczne miejsce spotkań, a dawno temu takimi miejscami były klasztory. Zainspirowani tą starożytną tradycją gościnności, Shin i Tomoko Azumi stworzyli elegancki system siedzeń, idealny do poczekalni, muzeów i sklepów. Każdy pojedynczy element o lekko ukształtowanym, falistym profilu można mnożyć w nieskończoność. Dzięki naprzemiennym elementom prostym i zakrzywionym tworzy niesamowity świat kształtów. Wszystkie elementy posiadają charakterystyczną metalową opaskę. Za S12 to element wyposażenia naznaczony historią ludzi wczorajszych i współczesnych.

Designerska ławka modułowa ZA S12 Lapalma

Designerska ławka modułowa ZA S12 Lapalma wymiary

ZA S12 to modułowy system siedzeń z ramą z odlewu aluminiowego malowaną proszkowo. Siedziska w różnych wykończeniach drewna. Jednostki można łączyć, tworząc płynne linie i okrągłe elementy do poczekalni, muzeów i szkół.

Ławka ZA S12 Lapalma, dostępne opcje wykończenia 

Ławka ZA S12 Lapalma dostępne opcje wykończenia

System ZA S12 można projektować w niezliczonych kompozycjach z zakrzywionymi lub prostymi elementami, które są modułowe i wszechstronne. Formalna prostota konstrukcji ledwo ujawnia punkt styku dzięki metalowym łącznikom, które umożliwiają ustawienie siedzeń w odpowiednim położeniu.

Ławka ZA S12 Lapalma, dostępne warianty

Ławka ZA S12 Lapalma, dostępne warianty

Lapalma produkuje i sprzedaje swoje wysokiej jakości wzornictwo na całym świecie. Krzesła, fotele, hokery i stoły są wynikiem nieustannych badań, których celem jest stworzenie prawdziwie innowacyjnych rozwiązań, które współgrają ze sobą. To więcej niż oddzielne elementy wyposażenia, to systemy mebli, które łączą ludzi.

Ławka modułowa ZA S12 Lapalma dostępna jest w szerokiej gamie kolorów, opracuj własną aby wkomponować ją do swojej przestrzeni. 

Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do wystroju wnętrza. 

Po więcej informacji na temat siedziska ZA S12 zapraszamy na stronę Lapalma lub do kontaktu z naszym sklepem.

szerokość 48 cm
głębokość 44 cm
wysokość 44 cm
wysokość siedziska 44 cm
marka Lapalma
design Shin & Tomoko Azumi

Napisz opinię

ZA S12 modułowy system ławek Lapalma

ZA S12 modułowy system ławek Lapalma
Dzięki eleganckim i organicznym kształtom ławka ZA S12 Lapalma oferuje niezliczone kombinacje. ZA S12 to modułowy system designerskich ławek o eleganckich liniach, które można łączyć w wiele różnych kształtów, aby dostosować się do zmieniających...
    Jesteś robotem?

    15 Inne produkty w tek kategorii