Afteroom Bench tapicerowana skandynawska ławka Audo Copenhagen Menu

Afteroom

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Skandynawska ławka Afteroom Bench duńskiej marki Audo Copenhagen to ciekawy element dekoracyjny z praktycznymi funkcjami. 

Afteroom Bench to ewolucja słynnego krzesła Afteroom firmy Audo Copenhagen i trwały hołd złożony eleganckim liniom, wysokiej jakości kunsztowi oraz mariażowi funkcji i formy widocznemu w modernizmie Bauhausu.

Opracowany z połączenia MENU i Lassena, Audo Copenhagen odzwierciedla zarówno stuletnią duńską tradycję projektową, jak i nowoczesne, globalne spojrzenie, które stale ewoluuje.

Więcej szczegółów

4 279 zł

Ławka Afteroom Bench Audo Copenhagen obejmuje nordycki minimalizm, który obejmuje prostotę połączoną z funkcjonalnością. 

Dodatkowy stolik mocowany do ławki Afteroom może służyć do odłożenia kluczy lub innych drobnych przedmiotów. Świetnie nadaje się również jako stolik pod roślinę.

Zmniejszając ilość materiału do minimum, wizualny wygląd ławki Afteroom jest maksymalnie wzmocniony. Osadzone na smukłej, malowanej proszkowo stalowej podstawie, podłużne siedzisko jest delikatnie wyściełane dla wygody i pokryte tkaniną. Mały okrągły blat z czarnego marmuru wystaje z boku projektu jako elegancka platforma dla małych przedmiotów.

Projekty Audo Copenhagen można znaleźć na całym świecie, ich produkty oferują użyteczne, piękne rozwiązania, dzięki współpracy ze współczesnymi talentami z ich rodzimej Skandynawii. Jednocześnie ich kolekcja powiększa się o kolejnych projektantów dziedzictwa: mistrzów, których prace przetrwały próbę czasu i przypominają o tym, co to znaczy być nowoczesnym klasykiem.

Ławka Afteroom Bench Audo Copenhagen (Menu)

Afteroom ławka Menu Design Spichlerz wymiary

Cena dotyczy ławki Afteroom Bench Audo Copenhagen (Menu) w tapicerce z I grupy cenowej. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Afteroom Bench ławka Menu tapicerka 1 Design Spichlerz

Tapicerowana ławka Afteroom Bench Audo Copenhagen występuje w wielu wariantach. Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do Państwa potrzeb. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

długość 116 cm
szerokość 37 cm
wysokość 60 cm
wysokość siedziska 45 cm
siedzisko skóra Sørensen
stelaż stal proszkowo malowana
marka Menu
design Afteroom

Afteroom Bench modele 3D

Modele 3D / 2D ławki Afteroom Bench duńskiej marki Menu.

Pobierz (2.88M)

Afteroom

AfteroomAfteroom to studio projektowe założone przez Hung-Ming Chen I Chen-Yen Wei. Afteroom tworzy produkty które respektują zmianę upływu czasu. Znaczy to dla nich że produkty mają zyskać charakteru i wartości z upływem czasu – design który razem z nami starzeje.

Napisz opinię

Afteroom Bench tapicerowana skandynawska ławka Audo Copenhagen Menu

Afteroom Bench tapicerowana skandynawska ławka Audo Copenhagen Menu
Skandynawska ławka Afteroom Bench duńskiej marki Audo Copenhagen to ciekawy element dekoracyjny z praktycznymi funkcjami.  Afteroom Bench to ewolucja słynnego krzesła Afteroom firmy Audo Copenhagen i trwały hołd złożony eleganckim liniom, wysokiej...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    15 Inne produkty w tek kategorii