Betty nowoczesna ławka skandynawska &Tradition

Sami Kallio

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Nazwana na cześć teatru Betty Nansen w Kopenhadze, ławka Betty została stworzona przez Samiego Kallio i Jakoba Thau dla duńskiego domu projektowego &Tradition.

Prosta konstrukcja, fachowo wykonana, ławka Betty ma siedzisko z odsłoniętej taśmy wspartej na podstawie z litego drewna dębowego.

 

Oddając hołd duńskiemu dziedzictwu wzorniczemu, &Tradition łączy tradycyjne i nowe, tworząc meble, oświetlenie i elementy wyposażenia wnętrz o ponadczasowym wyglądzie.

Więcej szczegółów

3 409 zł

Betty nowoczesna ławka skandynawska &Tradition.

Meble Betty zostały zaprojektowane w 2019 roku przez Thau & Kallio. Siedzisko ławki to ręcznie wykonana siatka z naturalnych włókien lnianych. Jego solidna dębowa rama jest dostępna w trzech nowoczesnych kolorach: czarnym, bordowym i dębowym z naturalną taśmą, a także w wersji w kolorze czarnym z czarną taśmą. 

Ławka Betty występuje w dwóch długościach: TK4 105cm i  TK5 157cm.

długość 105 cm | 157 cm
szerokość 36 cm
głębokość siedziska 46 cm
materiał drewno / len
marka &Tradition
design Sami Kallio

Napisz opinię

Betty nowoczesna ławka skandynawska &Tradition

Betty nowoczesna ławka skandynawska &Tradition
Nazwana na cześć teatru Betty Nansen w Kopenhadze, ławka Betty została stworzona przez Samiego Kallio i Jakoba Thau dla duńskiego domu projektowego &Tradition. Prosta konstrukcja, fachowo wykonana, ławka Betty ma siedzisko z odsłoniętej taśmy...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    12 Inne produkty w tek kategorii