Ibiza Chair krzesło ogrodowe Vondom

Eugeni Quitllet

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Ibiza Chair zaprojektowane przez Eugeni Quitllet dla marki Vondom to krzesło wykonane z przetworzonych plastików pochodzących z morza, jest to ekologicznego podejścia do świata designu.

Ibiza to emocjonalny stan umysłu. Wraz z Vondom spełniło się to marzenie: narodziła się eko-kolekcja Ibiza.

Vondom zainspirowany pięcioma elementami natury kreuje wyjątkowe i niepowtarzalne designerskie meble, które zaimponują zarówno we wnętrzach jak i w ogrodach czy na tarasach!

Więcej szczegółów

511 zł

Ibiza Chair krzesło ogrodowe hiszpańskiego producenta Vondom.

Inspiracją dla kolekcji Ibiza Vondom było morze, które wyrzucało na brzeg plastikowe przedmioty, niczym sztuczne muszle.

Każdy pomysł pochodzi ze światła i morza, tak jak życie…

Ibiza to ekologiczna kolekcja z wykończeniem Vondom Revolution (na zapytanie), które jest w 100% przetworzonym plastikiem z Morza Śródziemnego.

W Vondom meble wewnętrzne i zewnętrzne są sposobem na życie, to sposób bycia. Vondom produkuje meble ogrodowe, oświetlenie i wiele więcej z bezgraniczną pasją, a marka jest synonimem kultury projektowania, która dąży do tworzenia zawsze oryginalnych kolekcji. 

Dla firmy Vondom połączenie przestrzeni, estetyki, formy i funkcji wychodzi naprzeciw nowym trendom i przyszłości, w której design i technologia spotykają się w idealnym uścisku.

Ibiza krzesło Vondom Design Spichlerz wymiary

Krzesło polipropylenowe z możliwością układania w stosy wzmocnione włóknem szklanym.

Dostępne kolory krzesła Ibiza Vondom

Ibiza krzesło Vondom Design Spichlerz kolory

szerokość 46 cm
głębokość 51 cm
wysokość 81 cm
wysokość siedziska 45 cm
marka Vondom
design Eugeni Quitllet

Napisz opinię

Ibiza Chair krzesło ogrodowe Vondom

Ibiza Chair krzesło ogrodowe Vondom
Ibiza Chair zaprojektowane przez Eugeni Quitllet dla marki Vondom to krzesło wykonane z przetworzonych plastików pochodzących z morza, jest to ekologicznego podejścia do świata designu. Ibiza to emocjonalny stan umysłu. Wraz z Vondom spełniło się...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    28 Inne produkty w tek kategorii