Bloom ogromna lampa ogrodowa Vondom

Eugeni Quitllet

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Piękna, olbrzymia lampa Bloom została zaprojektowana przez Eugeni Quitllet dla  hiszpańskiego producenta Vondom.

Metaforycznie kolekcja Bloom (kwiat) prezentuje fazę kwitnienia występującą w naturze.

 

Vondom zainspirowany pięcioma elementami natury kreuje wyjątkowe i niepowtarzalne designerskie meble, które zaimponują zarówno we wnętrzach jak i w ogrodach czy na tarasach!

Więcej szczegółów

8 326 zł

Bloom ogromna lampa ogrodowa hiszpańskiej marki Vondom.

Piękna lampa Bloom ustanawia związek między rzeźbiarską formą a technologią, dzięki funkcji LED.

Inspiracja przekuta w poezję: BLOOM (kwiat) świeci nocą... BLOOM pąki za dnia... BLOOM miraż z głębin morskich jak nocny kwiat ... otwiera się, budzi nową istotę...

W Vondom meble wewnętrzne i zewnętrzne są sposobem na życie, to sposób bycia. Vondom produkuje meble ogrodowe, oświetlenie i wiele więcej z bezgraniczną pasją, a marka jest synonimem kultury projektowania, która dąży do tworzenia zawsze oryginalnych kolekcji. 

Dla firmy Vondom połączenie przestrzeni, estetyki, formy i funkcji wychodzi naprzeciw nowym trendom i przyszłości, w której design i technologia spotykają się w idealnym uścisku.

Bloom lampa Vondom Design Spichlerz wymiary

OŚWIETLENIE


LED RGBW: Jednostka z wewnętrznym oświetleniem z technologią RGBW LED i pilotem do przełączania kolorów. Dostępna tylko w matowym, lodowobiałym (ICE) wykończeniu. Pilot w zestawie.


LED RGBW DMX: Jednostka z wewnętrznym oświetleniem z technologią RGBW LED i pilotem do przełączania kolorów. Sterowanie LED przez DMX-1024 (bezprzewodowo), umożliwiając komunikację między jednym lub kilkoma produktami jednocześnie za pośrednictwem nadajnika DMX.


BATERIA LED RGBW : Jednostka z wewnętrznym oświetleniem z technologią LED RGBW zasilaną bateryjnie. Zawiera ładowarkę i pilota do zmiany kolorów oraz ładowarkę. Dostępna tylko w matowym, lodowobiałym (ICE) wykończeniu.

średnica Ø88
wysokość 190 cm
do użytku zewnętrznego tak
marka Vondom
design Eugeni Quitllet

Napisz opinię

Bloom ogromna lampa ogrodowa Vondom

Bloom ogromna lampa ogrodowa Vondom
Piękna, olbrzymia lampa Bloom została zaprojektowana przez Eugeni Quitllet dla  hiszpańskiego producenta Vondom. Metaforycznie kolekcja Bloom (kwiat) prezentuje fazę kwitnienia występującą w naturze.   Vondom zainspirowany pięcioma elementami...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    5 Inne produkty w tek kategorii