Gatsby Prisma lampa stołowa Vondom

produkt wykonany na zamówienie (5 - 6 tygodni)

Gatsby Prisma zaprojektowana przez Ramóna Esteve dla Vondom to lampa stołowa o imponującej grze światła.

Regulowane natężenie światła oraz możliwość wyboru rzutowanej barwy sprawia, że ​​Gatsby jest idealną lampą do stworzenia niezwykłej atmosfery. 

 

Vondom zainspirowany pięcioma elementami natury kreuje wyjątkowe i niepowtarzalne designerskie meble, które zaimponują zarówno we wnętrzach jak i w ogrodach czy na tarasach!

Więcej szczegółów

999 zł

Gatsby Prisma lampa stołowa hiszpańskiej marki Vondom.

Kolekcja Gatsby przypomina oświetlenie w stylu Art Déco. Te szalone lata dwudzieste. „Coś nowego, niezwykłego, pięknego, prostego, ale wyrafinowanego” — powiedział Francis Scott Fitzgerald o swoich celach związanych z powieścią, którą miał napisać. Wielki Gatsby urodził się w czasach dobrobytu, imprez i nadmiaru. Nazwali to „amerykańskim snem”.

Gatsby to lampa stołowa oparta na pomyśle stworzenia otaczającej atmosfery poprzez sugestywną grę świateł za pomocą powierzchni lampy, gdzie materiał odtwarza kształty i odczucia grawerowanego szkła.

Regulacja natężenia światła oraz możliwość wyboru wyświetlanego koloru w dowolnym momencie sprawia, że ​​Gatsby jest idealnym rozwiązaniem technologicznym. Dzięki symetrycznym wzorom, które światło rysuje, gdy rzuca swoje geometryczne formy, lampa Gatsby jest idealna do stworzenia niezwykłej atmosfery o skomplikowanym designie dla każdej przestrzeni. Rezultat jest… po prostu piękny!

W Vondom meble wewnętrzne i zewnętrzne są sposobem na życie, to sposób bycia. Vondom produkuje meble ogrodowe, oświetlenie i wiele więcej z bezgraniczną pasją, a marka jest synonimem kultury projektowania, która dąży do tworzenia zawsze oryginalnych kolekcji. 

Dla firmy Vondom połączenie przestrzeni, estetyki, formy i funkcji wychodzi naprzeciw nowym trendom i przyszłości, w której design i technologia spotykają się w idealnym uścisku.

Gatsby lampka Vondom Design Spichlerz wymiary

Gatsby lampka Vondom Design Spichlerz światło

szerokość 8 cm
głębokość 8 cm
wysokość 24,6 cm
marka Vondom
design Ramón Esteve

Napisz opinię

Gatsby Prisma lampa stołowa Vondom

Gatsby Prisma lampa stołowa Vondom
Gatsby Prisma zaprojektowana przez Ramóna Esteve dla Vondom to lampa stołowa o imponującej grze światła. Regulowane natężenie światła oraz możliwość wyboru rzutowanej barwy sprawia, że ​​Gatsby jest idealną lampą do stworzenia niezwykłej...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii