Soft Spot Solar lampa stołowa solarna Rosendahl

Maria Berntsen

produkt na zamówienie

Stwórz przytulną atmosferę dzięki akumulatorowej lampie solarnej Soft Spot firmy Rosendahl. 

Lampa Soft Spot została zaprojektowana tak, aby zapewnić wyjątkowy blask chwilom na świeżym powietrzu lub w pomieszczeniu. Soft Spot elegancko uchwycił nastrój i intymność światła świec.

 

Filozofią Rosendahl jest uczynienie każdego dnia piękniejszym, ponieważ zawsze powinno być miejsce na cieszenie się zarówno dużymi, jak i małymi przyjemnościami w życiu.

Więcej szczegółów

427 zł 427 zł

Soft Spot Solar lampa stołowa duńskiej marki Rosendahl.

Dzięki serii Soft Spot otrzymujesz lampy, które są klasą samą w sobie. Wynika to z ich miękkich, organicznych kształtów, które naśladują kamyki znalezione na plaży. Te, które zostały wyszlifowane, gładkie od wody i czasu. Tych, których chcesz dotknąć, kiedy je zobaczysz. Jednak nie tylko kształt projektu jest miękki i organiczny, ale także samo światło.

Soft Spot ma pod kloszem ogniwa słoneczne, a akumulatory można ładować w 100% "zielonym" światłem słonecznym, w pochmurny dzień można ją naładować przez port USB, a wbudowany czujnik światła zadba o rozprowadzenie atmosfery zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Soft Spot Solar jest bezprzewodowy i można go używać  na tarasie, balkonie i w dowolnym miejscu w domu, w którym chcesz stworzyć przytulną atmosferę. Kula światła jest zamknięta w metalowej ramie, która jednym eleganckim pociągnięciem chroni źródło światła i działa jako stojak oraz uchwyt w jednym. Lampa jest odporna na warunki atmosferyczne może stać na zewnątrz do minus 20 stopni. 

Soft Spot zapewnia ok. 15 godzin świecenia przy pełnym naładowaniu.

Soft Spot jest dostępna w trzech różnych rozmiarach

S 18,5 cm 

M 25 cm

L 34 cm

Rosendahl tworzy dumną tradycję duńskiego wzornictwa, które zachwyca prostym designem i właściwościami funkcjonalnymi. Ich projekty sprawiają, że nasze codzienne życie jest trochę piękniejsze i trochę łatwiejsze. 

średnica 11,50 cm | 14,50 cm | 23,50 cm
wysokość 18,50 cm | 25 cm | 34 cm
do użytku zewnętrznego tak
marka Rosendahl
design Maria Berntsen

Napisz opinię

Soft Spot Solar lampa stołowa solarna Rosendahl

Soft Spot Solar lampa stołowa solarna Rosendahl
Stwórz przytulną atmosferę dzięki akumulatorowej lampie solarnej Soft Spot firmy Rosendahl.  Lampa Soft Spot została zaprojektowana tak, aby zapewnić wyjątkowy blask chwilom na świeżym powietrzu lub w pomieszczeniu. Soft Spot elegancko uchwycił...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii