Androgyne Side Table Ø40 stolik boczny Audo Copenhagen Menu

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Androgyne Side Table Ø40 marki Audo Copenhagen, to stolik boczny o idealnych proporcjach.

Wyróżniający się figlarną, a jednocześnie elegancką sylwetką stolik boczny Androgyne na metalowej podstawie. Stolik składa się z solidnej podstawy ze stali malowanej proszkowo, na której umieszczony jest zaokrąglony marmurowy blat. 

Opracowany z połączenia MENU i Lassena, Audo Copenhagen odzwierciedla zarówno stuletnią duńską tradycję projektową, jak i nowoczesne, globalne spojrzenie, które stale ewoluuje.

Więcej szczegółów

3 031 zł

Androgyne Side Table Ø40 stolik boczny na metalowej podstawie z marmurowym blatem duńskiej marki Audo Copenhagen.

Seria Androgyne Side Table Danielle Siggerud, z geometrycznymi kształtami i ekscytującymi nordyckimi materiałami, to wyjątkowa kolekcja stolików bocznych, które natychmiast przyciągają wzrok w pokoju. Podstawa metalowa, blat z marmuru mają charakterystyczny wygląd dzięki szerokim nogom i geometrycznemu otworowi pośrodku, tworząc niepowtarzalny wizualny wyraz.

Androgyne Side Table kamienny stolik boczny Audo Copenhagen, dostępny jest na ramie malowanej proszkowo (kość słoniowa lub czarnej) z blatem z marmuru Crystal Rose, marmuru Nero Marquina, marmuru Calacatta Viola i marmuru Emperador

Androgyne Ø40 Side Table stolik boczny MENU wykończenie

Androgyne Side Table stolik boczny Audo Copenhagen (Menu) wymiary

Androgyne Ø40 Side Table stolik boczny MENU wymiary

Stolik boczny Androgyne Side Table Audo Copenhagen (Menu) dostępne jest w szerokiej gamie wykończeń. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

średnica Ø42 cm
szerokość Ø40 cm
wysokość 44,8 cm
materiał stal / marmur
marka Menu
design DANIELLE SIGGERUD

Napisz opinię

Androgyne Side Table Ø40 stolik boczny Audo Copenhagen Menu

Androgyne Side Table Ø40 stolik boczny Audo Copenhagen Menu
Androgyne Side Table Ø40 marki Audo Copenhagen, to stolik boczny o idealnych proporcjach. Wyróżniający się figlarną, a jednocześnie elegancką sylwetką stolik boczny Androgyne na metalowej podstawie. Stolik składa się z solidnej podstawy ze stali...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    7 Inne produkty w tek kategorii