Androgyne stół drewniany Audo Copenhagen Menu

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Dzięki geometrycznym kształtom i ekscytującym nordyckim materiałom seria Androgyne Audo Copenhagen Danielle Siggerud, to wyjątkowa kolekcja stołów, które natychmiast przyciągają wzrok. 

Podstawa z dębu ma charakterystyczny wyraz dzięki szerokim nogom i geometrycznemu otworowi pośrodku, który tworzy niepowtarzalny efekt wizualny. 

Opracowany z połączenia MENU i Lassena, Audo Copenhagen odzwierciedla zarówno stuletnią duńską tradycję projektową, jak i nowoczesne, globalne spojrzenie, które stale ewoluuje.

Więcej szczegółów

17 948 zł

Androgyne drewniany stół do jadalni lub salonu duńskiej marki Audo Copenhagen.

Wyróżniający się figlarną, a jednocześnie elegancką sylwetką, Androgyne został pierwotnie zaprojektowany jako stolik boczny. Wynalazek mieszkającej w Kopenhadze norweskiej architektki i projektantki Danielle Siggerud, jej mieszanka męskości i kobiecości – prawdziwa androgynia – jest tym, co nadaje tej kolekcji niepowtarzalnego charakteru.


Kolekcja została poszerzona o stół do jadalni. Celebracja naturalnych materiałów i uhonorowanie wielowiekowej tradycji rzemiosła meblarskiego, daje wszechstronną tożsamość wizualną, która jest zarówno modernistyczna, jak i industrialna. Zastosowanie bogatego, ciepłego dębu na stole w jadalni z kolekcji stanowi eleganckie i intrygujące połączenie zarówno z klasycznymi, jak i nowoczesnymi wnętrzami, które z czasem wdzięcznie się starzeją. 

Androgyne Dining Table, Rectangular stół Audo Copenhagen (Menu), dostępne wykończenia

Androgyne Dining Table Rectangular stół MENU wykończenie

Androgyne Dining Table, Rectangular 210×110 stół  Audo Copenhagen (Menu) wymiary

Androgyne Dining Table Rectangular stół MENU wymiary

Androgyne Dining Table, Rectangular 280×110 stół Audo Copenhagen (Menu), wymary

Androgyne Dining Table Rectangular 280 stół MENU wymiary

szerokość 210 cm
głębokość 110 cm
wysokość 73 cm
podstawa 134,8 cm / 68 cm
materiał drewno
marka Menu
design DANIELLE SIGGERUD

Napisz opinię

Androgyne stół drewniany Audo Copenhagen Menu

Androgyne stół drewniany Audo Copenhagen Menu
Dzięki geometrycznym kształtom i ekscytującym nordyckim materiałom seria Androgyne Audo Copenhagen Danielle Siggerud, to wyjątkowa kolekcja stołów, które natychmiast przyciągają wzrok.  Podstawa z dębu ma charakterystyczny wyraz dzięki szerokim...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii