Corbel Shelf marmurowa półka ścienna Audo Copenhagen Menu

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Półka Corbel marki Audo Copenhagen to niezwykle prosty w swoim kształcie, marmurowy, drewniany i metalowy design, łączący geometryczne elementy w jeden funkcjonalny element. 

Półka ścienna Corbel wykorzystuje luksusowy wygląd marmuru Carrara w kolorze kości słoniowej, uformowanego w okrągłą półkę, która jest wsparta na stalowym ramieniu i przymocowana do ściany za pomocą solidnego dębowego wspornika.

Opracowany z połączenia MENU i Lassena, Audo Copenhagen odzwierciedla zarówno stuletnią duńską tradycję projektową, jak i nowoczesne, globalne spojrzenie, które stale ewoluuje.

Więcej szczegółów

1 364 zł

Corbel Shelf marmurowa półka duńskiej marki Audo Copenhagen. Design Studio Krøyer-Sætter-Lassen.

Relacje między przestrzeniami, projektantami i jednostkami mają ogromne znaczenie dla marki Audo Copenhagen, która starannie pielęgnuje i buduje współpracę z rzemieślnikami, dostawcami i artystami. Łącząc rzeźbę i funkcję, Studio Krøyer-Sætter-Lassen tworzy przedmioty oparte na przemysłowej szkole projektowania, ale odznaczającego się zaskakującym, oryginalnym pięknem.

Półka ścienna Corbel wykorzystuje luksusowy wygląd marmuru Carrara w kolorze kości słoniowej, uformowanego w okrągłą półkę, która jest wsparta na stalowym ramieniu i przymocowana do ściany za pomocą solidnego dębowego wspornika. Zarówno wspornik, jak i ramię są barwione na ciemny kolor, co daje industrialny, ale niezwykle atrakcyjny wygląd. 

Wyrazista półka, ale dyskretna, mocowana do ściany za pomocą ukrytych śrub, aby podkreślić minimalistyczną sylwetkę, dzięki czemu idealnie nadaje się na ściany w przedpokoju, sypialni lub salonie lub jako część większej instalacji.

Corbel Shelf półka Audo Copenhagen (Menu), dostępne opcje wykończenia

Corbel półka Menu Design Spichlerz wykończenie

Corbel Shelf półka Audo Copenhagen (Menu) wymiary

Corbel półka Menu Design Spichlerz wymiary

szerokość 28 cm
głębokość 29,5 cm
wysokość 30 cm
materiał drewno / marmur
marka Menu
design KRØYER-SÆTTER-LASSEN

Napisz opinię

Corbel Shelf marmurowa półka ścienna Audo Copenhagen Menu

Corbel Shelf marmurowa półka ścienna Audo Copenhagen Menu
Półka Corbel marki Audo Copenhagen to niezwykle prosty w swoim kształcie, marmurowy, drewniany i metalowy design, łączący geometryczne elementy w jeden funkcjonalny element.  Półka ścienna Corbel wykorzystuje luksusowy wygląd marmuru Carrara w...
    Jesteś robotem?

    21 Inne produkty w tek kategorii