Androgyne stół okrągły drewniany Audo Copenhagen Menu

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Dzięki okrągłym kształtom i ekscytującym wysokiej jakości materiałom seria Androgyne marki Audo Copenhagen, to wyjątkowa kolekcja stołów, która przyciąga wzrok. 

Podstawa z dębu stołu okrągłego Androgyne, ma charakterystyczny wyraz dzięki szerokim nogom i geometrycznemu otworowi pośrodku, który tworzy niepowtarzalny efekt wizualny. 

Opracowany z połączenia MENU i Lassena, Audo Copenhagen odzwierciedla zarówno stuletnią duńską tradycję projektową, jak i nowoczesne, globalne spojrzenie, które stale ewoluuje.

Więcej szczegółów

15 933 zł 15 933 zł

Androgyne okrągły drewniany stół do jadalni lub salonu duńskiej marki Audo Copenhagen. Design Danielle Siggerud.

Androgyne wyróżniający się figlarną, a jednocześnie elegancką sylwetką, stół drewniany został pierwotnie zaprojektowany jako stolik boczny. Wynalazek mieszkającej w Kopenhadze norweskiej architektki i projektantki Danielle Siggerud, jej mieszanka męskości i kobiecości – prawdziwa androgynia – jest tym, co nadaje tej kolekcji niepowtarzalnego charakteru.


Kolekcja została poszerzona o stół do jadalni. Celebracja naturalnych materiałów i uhonorowanie wielowiekowej tradycji rzemiosła meblarskiego, daje wszechstronną tożsamość wizualną, która jest zarówno modernistyczna, jak i industrialna. Zastosowanie bogatego, ciepłego dębu na stole w jadalni z kolekcji stanowi eleganckie i intrygujące połączenie zarówno z klasycznymi, jak i nowoczesnymi wnętrzami, które z czasem wdzięcznie się starzeją. Wprowadzenie kamienia Kunis Breccia, będącego artystyczną mieszanką różnych kamieni w ciepłych odcieniach, tworzy subtelną fakturę i dodaje kolekcji nowego wymiaru dzięki jej wyrafinowanemu, solidnemu wyrazowi.

Androgyne Dining Table stół Audo Copenhagen (Menu) wymiary

Androgyne Dining Table stół MENU wymiary 120

Androgyne Dining Table stół okrągły Audo Copenhagen (Menu), dostępne wykończenia

Androgyne Dining Table stół MENU wykończenie

Androgyne Dining Table Audo Copenhagen (Menu) dostępne jest w szerokiej gamie wykończeń. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

średnica Ø 120 cm | Ø 150 cm
wysokość 73 cm
podstawa 89 cm
materiał drewno
marka Menu
design DANIELLE SIGGERUD

Napisz opinię

Androgyne stół okrągły drewniany Audo Copenhagen Menu

Androgyne stół okrągły drewniany Audo Copenhagen Menu
Dzięki okrągłym kształtom i ekscytującym wysokiej jakości materiałom seria Androgyne marki Audo Copenhagen, to wyjątkowa kolekcja stołów, która przyciąga wzrok.  Podstawa z dębu stołu okrągłego Androgyne, ma charakterystyczny wyraz dzięki szerokim...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii