Blow Coffee Table stolik kawowy ogrodowy Vondom

Stefano Giovannoni

produkt wykonany na zamówienie (5 - 6 tygodni)

Stolik kawowy zewnętrzny Blow zaprojektowany przez Stefano Giovannoniego dla Vondom. 

BLOW wyrasta z idei nadmuchiwanej poduszki, oferując bardziej tradycyjną koncepcję. Materiał pozwala na zastosowanie ich zarówno w przestrzeniach wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Vondom zainspirowany pięcioma elementami natury kreuje wyjątkowe i niepowtarzalne designerskie meble, które zaimponują zarówno we wnętrzach jak i w ogrodach czy na tarasach!

Więcej szczegółów

2 227 zł

Blow Coffee Table ogrodowy stolik kawowy hiszpańskiej marki Vondom.

Stolik wykonany z żywicy polietylenowej metodą formowania rotacyjnego. W 100% nadające się do recyklingu. Przedmiot odpowiedni do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Dostępne w różnych wykończeniach.

Kolekcja Blow Vondom to nie tylko stolik kawowy, ale również fotel, sofa i donice.

W Vondom meble wewnętrzne i zewnętrzne są sposobem na życie, to sposób bycia. Vondom produkuje meble ogrodowe, oświetlenie i wiele więcej z bezgraniczną pasją, a marka jest synonimem kultury projektowania, która dąży do tworzenia zawsze oryginalnych kolekcji. 

Dla firmy Vondom połączenie przestrzeni, estetyki, formy i funkcji wychodzi naprzeciw nowym trendom i przyszłości, w której design i technologia spotykają się w idealnym uścisku.Blow stolik kawowy Vondom Design Spichlerz wymiary

OŚWIETLENIE (na zapytanie)

LED RGBW: Jednostka z wewnętrznym oświetleniem z technologią RGBW LED i pilotem do przełączania kolorów. Dostępna tylko w matowym, lodowobiałym (ICE) wykończeniu. Pilot w zestawie.


LED RGBW DMX: Jednostka z wewnętrznym oświetleniem z technologią RGBW LED i pilotem do przełączania kolorów. Sterowanie LED przez DMX-1024 (bezprzewodowo), umożliwiając komunikację między jednym lub kilkoma produktami jednocześnie za pośrednictwem nadajnika DMX.


BATERIA LED RGBW : Jednostka z wewnętrznym oświetleniem z technologią LED RGBW zasilaną bateryjnie. Zawiera ładowarkę i pilota do zmiany kolorów oraz ładowarkę. Dostępna tylko w matowym, lodowobiałym (ICE) wykończeniu.

Dostępne kolory stolika kawowego Blow Vondom wykończenie mat

Blow stolik kawowy Vondom mat Design Spichlerz kolory mat

szerokość 120 cm
głębokość 79 cm
wysokość 35 cm
waga 15 kg
do użytku zewnętrznego tak
marka Vondom
design Stefano Giovannoni

Napisz opinię

Blow Coffee Table stolik kawowy ogrodowy Vondom

Blow Coffee Table stolik kawowy ogrodowy Vondom
Stolik kawowy zewnętrzny Blow zaprojektowany przez Stefano Giovannoniego dla Vondom.  BLOW wyrasta z idei nadmuchiwanej poduszki, oferując bardziej tradycyjną koncepcję. Materiał pozwala na zastosowanie ich zarówno w przestrzeniach wewnętrznych,...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    6 Inne produkty w tek kategorii