River Stone Table stolik kawowy z geometrią 3D Tonon

Przemysław "Mac" Stopa

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Inspirowany naturą nowoczesny stolik kawowy River Stone Table włoskiej marki Tonon. Stolik zaprojektowany przez polaka Przemysława "Mac" Stopę.

Rzeźbiarskie kształty stolika River Stone Table i organiczne zakrzywione linie przypominają wzór fal na piasku wyrzeźbionych przez wiatr i wodę.

Tonon, Made in Italy, jedna z najważniejszych i najbardziej cenionych marek w asortymencie krzeseł i stołów, która jest synonimem tradycji, jakości i designu.

Więcej szczegółów

1 299 zł

River Stone Table stolik kawowy z geometrią 3D inspirowany naturą, włoskiej marki Tonon.

Stolik kawowy River Stone Table Tonon jest odporny na warunki atmosferyczne i wyposażona w drenaż dzięki czemu idealnie nadaje się do użytku zewnętrznego.

Stolik River Stone Table Tonon z trójwymiarowymi płaskorzeźbami jest inspirowane śladami stóp na piasku, które znajdujemy wzdłuż linii brzegowej plaż podczas cofania się przypływu.

Stolik kawowy River Stone Tonon to najnowszy produkt, który z powodzeniem dołączył do kolekcji River.

River Stone Table Tonon jest wykonana z pianki poliuretanowej "Soft Touch Outdoor".Stolik kawowy może być zastosowana wewnątrz jak i zewnątrz. Nietypowa forma stolika może być pięknym obiektem dekoracyjnym w wilgotnych pomieszczeniach takich jak basen lub spa.

Stolik kawowy River Stone Table Tonon

River Stone coffee table 903 stolik kawowy Tonon Design Spichlerz wymiary

Dostępne kolory stolika River Stone Table Tonon

X01 WHITE; X02 LIGHT GREY; X03 DARK GREY; X09 SAND; X10 YELLOW; X16 MUD; X19 PIGEON BLUE; X21 OLIVE GREEN; X22 DUSTY PINK

 Dostępne kolory stolika River Stone Table Tonon Design Spichlerz

szerokość 49 cm
głębokość 49 cm
wysokość 41 cm
marka Tonon
design Przemysław "Mac" Stopa

Napisz opinię

River Stone Table stolik kawowy z geometrią 3D Tonon

River Stone Table stolik kawowy z geometrią 3D Tonon
Inspirowany naturą nowoczesny stolik kawowy River Stone Table włoskiej marki Tonon. Stolik zaprojektowany przez polaka Przemysława "Mac" Stopę. Rzeźbiarskie kształty stolika River Stone Table i organiczne zakrzywione linie przypominają wzór fal na...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    6 Inne produkty w tek kategorii