Stone Coffee Table stolik kawowy zewnętrzny Vondom

Stefano Giovannoni

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Stolik kawowy outdoor Stone Coffee Table hiszpańskiego producenta Vondom. Design Stefano Giovannoni.

Jak sama nazwa wskazuje, wydaje się, że stolik kawowy tworzy połączenie między naturalnym i sztucznym krajobrazem. "Kamień" doskonale wpasuje się w każde otoczenie, dodając uroku dzięki swojej szczególnej elegancji, materiałowi, a także oryginalnemu kształtowi.

Vondom zainspirowany pięcioma elementami natury kreuje wyjątkowe i niepowtarzalne designerskie meble, które zaimponują zarówno we wnętrzach jak i w ogrodach czy na tarasach!

Więcej szczegółów

1 465 zł 1 465 zł

Ława outdoor Stone hiszpańskiej marki Vondom.

Stones ma dużą różnorodność wykończeń, kolorów i jest dostępny z oświetleniem energooszczędnym lub LED RGB. Jak wszystkie produkty Vondom, nadaje się do użytku na zewnątrz, nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach klimatycznych, ponieważ jest wytwarzany metodą formowania rotacyjnego o najwyższych wymaganiach.

W Vondom meble wewnętrzne i zewnętrzne są sposobem na życie, to sposób bycia. Vondom produkuje meble ogrodowe, oświetlenie i wiele więcej z bezgraniczną pasją, a marka jest synonimem kultury projektowania, która dąży do tworzenia zawsze oryginalnych kolekcji. 

Dla firmy Vondom połączenie przestrzeni, estetyki, formy i funkcji wychodzi naprzeciw nowym trendom i przyszłości, w której design i technologia spotykają się w idealnym uścisku.

Dostępne kolory stolika kawowego Stone Coffee Table Vondom wykończenie mat

Stone Coffee Table stolik kawowy zewnętrzny Vondom kolory mat

Dostępne kolory stolika kawowego Stone Coffee Table Vondom wykończenie lakier połysk

Stone Coffee Table stolik kawowy zewnętrzny Vondom kolory połysk lakier

długość 87 cm
szerokość 83 cm
wysokość 25 cm
materiał poliethylen
do użytku zewnętrznego tak
marka Vondom
design Stefano Giovannoni

Napisz opinię

Stone Coffee Table stolik kawowy zewnętrzny Vondom

Stone Coffee Table stolik kawowy zewnętrzny Vondom
Stolik kawowy outdoor Stone Coffee Table hiszpańskiego producenta Vondom. Design Stefano Giovannoni. Jak sama nazwa wskazuje, wydaje się, że stolik kawowy tworzy połączenie między naturalnym i sztucznym krajobrazem. "Kamień" doskonale wpasuje się...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    6 Inne produkty w tek kategorii