Blow Planters donica ogrodowa Vondom

Stefano Giovannoni

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Blow to kolekcja donic / wazonów zewnętrznych zaprojektowana przez Stefano Giovannoniego dla Vondom. 

BLOW wyrasta z idei nadmuchiwanej poduszki, oferując bardziej tradycyjną koncepcję. Materiał pozwala na zastosowanie ich zarówno w przestrzeniach wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Vondom zainspirowany pięcioma elementami natury kreuje wyjątkowe i niepowtarzalne designerskie meble, które zaimponują zarówno we wnętrzach jak i w ogrodach czy na tarasach!

Więcej szczegółów

516 zł

Blow Planters donice ogrodowa hiszpańskiej marki Vondom.

Doniczki wykonane z żywicy polietylenowej metodą formowania rotacyjnego. W 100% nadające się do recyklingu. Przedmiot odpowiedni do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Dostępne w różnych wykończeniach.

Kolekcja Blow Vondom to nie tylko donice, to również fotel, sofa i stolik kawowy.

W Vondom meble wewnętrzne i zewnętrzne są sposobem na życie, to sposób bycia. Vondom produkuje meble ogrodowe, oświetlenie i wiele więcej z bezgraniczną pasją, a marka jest synonimem kultury projektowania, która dąży do tworzenia zawsze oryginalnych kolekcji. 

Dla firmy Vondom połączenie przestrzeni, estetyki, formy i funkcji wychodzi naprzeciw nowym trendom i przyszłości, w której design i technologia spotykają się w idealnym uścisku.

Dostępne wymiary donicy Blow Vondom

40x40x40 cm

60x60x60 cm

100x100x75 cm

80x80x80 cm

100x100x120 cm

Blow donica Vondom Design Spichlerz wymiary

OŚWIETLENIE (na zapytanie)

LED RGBW: Jednostka z wewnętrznym oświetleniem z technologią RGBW LED i pilotem do przełączania kolorów. Dostępna tylko w matowym, lodowobiałym (ICE) wykończeniu. Pilot w zestawie.


LED RGBW DMX: Jednostka z wewnętrznym oświetleniem z technologią RGBW LED i pilotem do przełączania kolorów. Sterowanie LED przez DMX-1024 (bezprzewodowo), umożliwiając komunikację między jednym lub kilkoma produktami jednocześnie za pośrednictwem nadajnika DMX.


BATERIA LED RGBW : Jednostka z wewnętrznym oświetleniem z technologią LED RGBW zasilaną bateryjnie. Zawiera ładowarkę i pilota do zmiany kolorów oraz ładowarkę. Dostępna tylko w matowym, lodowobiałym (ICE) wykończeniu.

Dostępne kolory donicy Blow Vondom wykończenie mat

Blow donica Vondom mat Design Spichlerz kolory mat

Dostępne kolory donicy Blow Vondom wykończenie lakier połysk

Blow donica Vondom lakier Design Spichlerz kolory lakier

szerokość 40 cm | 60 cm | 75 cm | 80 cm | 120 cm
głębokość 40 cm | 60 cm |100 cm | 80 cm | 100 cm
wysokość 40 cm | 60 cm | 75 cm | 80 cm | 120 cm
do użytku zewnętrznego tak - wersja mat
marka Vondom
design Stefano Giovannoni

Napisz opinię

Blow Planters donica ogrodowa Vondom

Blow Planters donica ogrodowa Vondom
Blow to kolekcja donic / wazonów zewnętrznych zaprojektowana przez Stefano Giovannoniego dla Vondom.  BLOW wyrasta z idei nadmuchiwanej poduszki, oferując bardziej tradycyjną koncepcję. Materiał pozwala na zastosowanie ich zarówno w przestrzeniach...
    Jesteś robotem?

    16 Inne produkty w tek kategorii