Adan Nano Gloss wazon doniczka Vondom

Teresa Sapey

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Adan Nano Gloss zaprojektowany przez Teresę Sapey dla Vondom to wazon wykonany z poliwęglanu o wysokiej wytrzymałości.

Kolekcja Adan to więcej niż przedmioty, to wielofunkcyjne elementy architektury, to lifestyl, który wprowadza poruszenie i pasuje do każdego stylu.

 

Vondom zainspirowany pięcioma elementami natury kreuje wyjątkowe i niepowtarzalne designerskie meble, które zaimponują zarówno we wnętrzach jak i w ogrodach czy na tarasach!

Więcej szczegółów

361 zł

Adan Nano Gloss wazon hiszpańskiej marki Vondom.

Kolekcja ADAN to przedmiot o dużej osobowości i wyjątkowym kształcie, jak diament. To więcej niż przedmioty, to wielofunkcyjne elementy architektury, to zjawisko lifestylowe, które wprowadza poruszenie i pasuje do każdego stylu.

Adan Vondom doskonale sprawdza się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz (tylko mat).

Vondom meble wewnętrzne i zewnętrzne są sposobem na życie, to sposób bycia. Vondom produkuje meble ogrodowe, oświetlenie i wiele więcej z bezgraniczną pasją, a marka jest synonimem kultury projektowania, która dąży do tworzenia zawsze oryginalnych kolekcji. 

Dla firmy Vondom połączenie przestrzeni, estetyki, formy i funkcji wychodzi naprzeciw nowym trendom i przyszłości, w której design i technologia spotykają się w idealnym uścisku.

Adan wazon Vondom Design Spichlerz 1

Kolekcja Adan Vondom składa się z doniczek i mebli. Kształty zostały zainspirowane cięciem diamentów, tworząc kawałki o wyraźnych kształtach i świetnym stylu, o dużym efekcie wizualnym.

Dostępne kolory doniczki / wazonu Adan Vondom

Adan wazon Vondom Design Spichlerz kolory

szerokość 13 cm
głębokość 17 cm
wysokość 19 cm
do użytku zewnętrznego tak
marka Vondom
design Teresa Sapey

Napisz opinię

Adan Nano Gloss wazon doniczka Vondom

Adan Nano Gloss wazon doniczka Vondom
Adan Nano Gloss zaprojektowany przez Teresę Sapey dla Vondom to wazon wykonany z poliwęglanu o wysokiej wytrzymałości. Kolekcja Adan to więcej niż przedmioty, to wielofunkcyjne elementy architektury, to lifestyl, który wprowadza poruszenie i...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    16 Inne produkty w tek kategorii