Vertex Chair krzesło ogrodowe Vondom

Karim Rashid

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Vertex krzesło hiszpańskiej marki Vondom dostępne w wersji matowej i lakierowanej na połysk. Design Karim Rashid.

VERTEX to zestaw stołów i krzeseł o trójkątnych płaszczyznach, które dynamicznie łączą się ze sobą, tworząc komfortowe formy. VERTEX wygląda jakby został wyrzeźbiony z jednego kawałka materiału, co pozostaje strukturalne, ale piękne.

Vondom zainspirowany pięcioma elementami natury kreuje wyjątkowe i niepowtarzalne designerskie meble, które zaimponują zarówno we wnętrzach jak i w ogrodach czy na tarasach!

Więcej szczegółów

1 833 zł

Vertex krzesło hiszpańskiego producenta Vondom.

VERTEX to zestaw stołów i krzeseł o trójkątnych płaszczyznach, które dynamicznie łączą się ze sobą, tworząc komfortowe formy odpowiednie do jadalni, sal konferencyjnych, sal bankietowych, wykładowych i innych codziennych potrzeb. VERTEX wygląda jakby został wyrzeźbiony z jednego kawałka materiału, co pozostaje strukturalne, ale piękne. Kolekcja VERTEX została stworzona, aby zintegrować bardziej konceptualny element architektoniczny z naszą przestrzenią, aby nadać jej bardziej wyrafinowany charakter.

Vertex to rodzina ultranowoczesnych rzeźbionych mebli zewnętrznych i wewnętrznych

Zgodnie z ogromną wszechstronnością wszystkich kolekcji VONDOM, VERTEX jest dostępny w wykończeniu matowym, lakierach o wysokim połysku, z wewnętrznym oświetleniem LED lub zdalnie sterowanym kolorowym oświetleniem RGB.

Kolekcja VERTEX została stworzona z myślą o zintegrowaniu z naszą przestrzenią bardziej konceptualnego dzieła architektonicznego, aby nadać mu bardziej wyrafinowany charakter. 

Elementy są produkowane metodą formowania rotacyjnego, główną cechą tej techniki jest to, że materiał w 100% nadaje się do recyklingu i można uzyskać nieskończoną ilość kształtów.

W Vondom meble wewnętrzne i zewnętrzne są sposobem na życie, to sposób bycia. Vondom produkuje meble ogrodowe, oświetlenie i wiele więcej z bezgraniczną pasją, a marka jest synonimem kultury projektowania, która dąży do tworzenia zawsze oryginalnych kolekcji. 

Dla firmy Vondom połączenie przestrzeni, estetyki, formy i funkcji wychodzi naprzeciw nowym trendom i przyszłości, w której design i technologia spotykają się w idealnym uścisku.

Dostępne kolory krzesła ogrodowego Vertex Chair Vondom wykończenie mat

Vertex Chair krzesło ogrodowe Vondom wykończenie mat

Dostępne kolory krzesła ogrodowego Vertex Chair Vondom wykończenie lakier połysk

Vertex Chair krzesło ogrodowe Vondom lakier połysk

szerokość 53 cm
głębokość 53 cm
wysokość 86 cm
wysokość siedziska 44 cm
materiał poliethylen
do użytku zewnętrznego tak
możliwość sztaplowania nie
marka Vondom
design Karim Rashid

Karim Rashid

Karim RashidKarim Rashid urodził się w 1960 r. w Kairze w rodzinie egipsko - angielskiej, wychował w Kanadzie, a obecnie rezyduje najczęściej w Nowym Jorku. Karim Rashid to gwiazda współczesnego dizajnu. Projekty Rashida wyróżnia kolorystyka oparta na kontrastach nasyconych barw, zwłaszcza ulubionych przez projektanta różu i zieleni. Rashid chętnie wykorzystuje miękkie, płynne formy. Jest autorem przeszło trzech tysięcy wdrożonych do produkcji projektów.

Współpracował z najbardziej topowymi markami, od Alessi i Georga Jansena po Kenzo, Pradę i Issey Miyake, nie stroniąc od tych popularnych jak Coca Cola. Jego prace można kupić w tysiącach sklepów na całym świecie, albo obejrzeć w jednym z czternastu muzeów, w tym tak prestiżowych jak MoMA w Nowym Jorku albo Centre Pompidou w Paryżu, gdzie znajdują się w stałych kolekcjach.

Napisz opinię

Vertex Chair krzesło ogrodowe Vondom

Vertex Chair krzesło ogrodowe Vondom
Vertex krzesło hiszpańskiej marki Vondom dostępne w wersji matowej i lakierowanej na połysk. Design Karim Rashid. VERTEX to zestaw stołów i krzeseł o trójkątnych płaszczyznach, które dynamicznie łączą się ze sobą, tworząc komfortowe formy. VERTEX...
    Jesteś robotem?

    30 Inne produkty w tek kategorii