Afteroom Chair skandynawskie krzesło Audo Copenhagen Menu

Afteroom

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Designerskie skandynawskie krzesło Afteroom Chair duńskiego producenta Audo Copenhagen (Menu).

Dzięki sylwetce, która jest zarówno elegancka, jak i natychmiast rozpoznawalna, krzesło do jadalni Afteroom Audo Copenhagen ma małe podłużne oparcie. Krzesło jest zarówno ponadczasowe, jak i eleganckie w swoim wyrazie.

 

Opracowany z połączenia MENU i Lassena, Audo Copenhagen odzwierciedla zarówno stuletnią duńską tradycję projektową, jak i nowoczesne, globalne spojrzenie, które stale ewoluuje.

Więcej szczegółów

1 698 zł

Skandynawskie krzesło Afteroom Chair marki Audo Copenhagen (MENU).

Seria Afteroom Audo Copenhagen to nordycki minimalizm – prostota połączona z funkcjonalnością. Opływowa podstawa krzesła ze stali malowanej proszkowo tworzy niepowtarzalny wizualnie wyraz, który dzięki dobrej architekturze mebli zapewnia fantastyczny komfort siedzenia.

Stelaż krzesła Aferoom Chair Audo Copenhagen jest wykonany ze stali proszkowo malowanej na czarno, siedzisko i oparcie z MDF.

Krzesło Afteroom Dining Chair Audo Copenhagen (Menu)

Afteroom krzesło Menu Design Spichlerz wymiary

Cena dotyczy krzesła Afteroom Dining Chair Audo Copenhagen (Menu) bez tapicerki, z drewnianym siedziskiem. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Afteroom krzesło Menu Design Spichlerz opcje wykończeń

Krzesło Afteroom Dining Chair Audo Copenhagen (Menu) występuje w wielu wariantach. Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do Państwa potrzeb. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

szerokość 45,5 cm
głębokość 51 cm
wysokość 76,5 cm
wysokość siedziska 46 cm
materiał drewno, stal proszkowo malowana
stelaż stal proszkowo malowana
do użytku zewnętrznego nie
możliwość sztaplowania nie
marka Menu
design Afteroom

Afteroom Chair 4 modele 3D

Modele 3D / 2D krzesła Afteroom Chair 4 duńskiej marki Menu.

Pobierz (2.75M)

Afteroom

AfteroomAfteroom to studio projektowe założone przez Hung-Ming Chen I Chen-Yen Wei. Afteroom tworzy produkty które respektują zmianę upływu czasu. Znaczy to dla nich że produkty mają zyskać charakteru i wartości z upływem czasu – design który razem z nami starzeje.

Napisz opinię

Afteroom Chair skandynawskie krzesło Audo Copenhagen Menu

Afteroom Chair skandynawskie krzesło Audo Copenhagen Menu
Designerskie skandynawskie krzesło Afteroom Chair duńskiego producenta Audo Copenhagen (Menu). Dzięki sylwetce, która jest zarówno elegancka, jak i natychmiast rozpoznawalna, krzesło do jadalni Afteroom Audo Copenhagen ma małe podłużne oparcie....
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii