Nomon Pisa Gold designerski zegar stojący | Design Spichlerz kliknij aby powiększyć

Pisa Gold dekoracyjny zegar podłogowy Nomon

José María Reina

produkt wykonany na zamówienie (2 - 3 tygodnie)

Zegar podłogowy Pisa Gold hiszpańskiej marki Nomon, jest unikalny w swoim wzornictwie, to funkcjonalny i piękny element dekoracyjny.

Nowoczesna i designerska forma zegara Pisa idealnie prezentuje się w każdym pomieszczeniu jak salon lub też gabinet. Zegar Pisa Gold jest wykonany z drewna orzechowego a jego podstawa i obudowa mechanizmu z mosiądzu. Zegar stojący Nomon Pisa Gold to też idealny prezent.

Nomon to współczesne i efektowne wizualnie dzieła, to ekstrawaganckie zegary i meble o luksusowej estetyce jak zegar podłogowy Pisa G.

Więcej szczegółów

3 160 zł

Nomon Pisa zegar wymiaryZegar podłogowy Pisa Gold marki Nomon jest unikalny w swoim wzornictwie.

Pisa Gold jest wykonany z drewna orzechowego a jego podstawa i obudowa mechanizmu z mosiądzu. 

Zegar Pisa G to reprezentacja minimalizmu ze sztuką w najlepszym wydaniu.

W przeciwieństwie do innych zegarów Nomon, ten konkretny model nie jest przeznaczony dla wszystkich środowisk. Doskonale sprawdza się jednak w dużych salonach, jadalniach, specyficznych przejściach i studiach.

Zegar Pisa oprócz swojej podstawowej funkcji, jest elementem dekoracyjnym, który wyraża luksusową delikatność i elegancję.

Nomon jest wiodącą firmą produkującą zegary wewnętrzne. Tworzą awangardowe, współczesne i efektowne wizualnie dzieła w procesie rzemieślniczym. Nomon łączy również pasję do projektowania mebli, tworząc innowacyjne projekt, w którym przedmioty stają się bohaterami elegancji, stylu i wyrafinowania.

Pisa G to przedmiot wyjątkowy, więc okazuje się idealnym przedmiotem, jeśli szukasz czegoś prostego i minimalistycznego, a jednocześnie urzekającego.

Po więcej informacji na temat zegara Pisa G zapraszamy na stronę Nomon, lub do kontaktu z naszym sklepem.

szerokość 74 cm
wysokość 150 cm
materiał drewno orzechowe, mosiądz
marka Nomon
design José María Reina

Napisz opinię

Pisa Gold dekoracyjny zegar podłogowy Nomon

Pisa Gold dekoracyjny zegar podłogowy Nomon
Zegar podłogowy Pisa Gold hiszpańskiej marki Nomon, jest unikalny w swoim wzornictwie, to funkcjonalny i piękny element dekoracyjny. Nowoczesna i designerska forma zegara Pisa idealnie prezentuje się w każdym pomieszczeniu jak salon lub też...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii