Mini Bilbao designerski zegar ścienny | Nomon | Design Spichlerz kliknij aby powiększyć

Bilbao Mini zegar ścienny Nomon

José María Reina

produkt wykonany na zamówienie (2 - 3 tygodnie)

Designerski zegar ścienny Mini Bilbao hiszpańskiej marki Nomon.

Zegar ścienny Mini Bilbao to nieco mniejsza wersja jednego z bestsellerów (Bilbao) marki Nomon. Jak swój duży brat Mini Bilba posiada wskaźniki z drewna orzechowego lakierowane w kolorze czarnym i okręg wykonany z włókna szklanego w kolorze czarnym. Największa zmiana to dodany element drewniany przy mocowaniu i przede wszystkim korpus drewniany. 

Nomon to współczesne i efektowne wizualnie dzieła, to ekstrawaganckie zegary i meble o luksusowej estetyce jak zegar ścienny Bilbao Mini.

Więcej szczegółów

3 129 zł

Nomon Mini Bilbao wymiaryZegar ścienny Mini Bilbao marki Nomon.

Mini Bilbao Clock to zegar ścienny w mniejszej wersji zegara Bilbao. Standardowa wersja tego zegarka mierzy 100 cm średnicy, podczas gdy jego wersja mini to 70 cm, mimo że jest mniejszy, nadal jest pokaźnych rozmiarów. Ten zegar jest idealny, jeśli lubisz projekt i styl zegara Bilbao, ale wolisz zmniejszoną wersję do umieszczenia na ścianie.

Ponieważ jest to prosty i minimalistyczny projekt, połączenie zegara z meblami utrzymanymi w tej samej linii stylistycznej zapewni spójną przestrzeń. 

Zegar Bilbao Mini Nomom dostępny jest również w większej wersji Bilbao N, oraz Bilbao L.

Nomon jest wiodącą firmą produkującą zegary wewnętrzne. Tworzą awangardowe, współczesne i efektowne wizualnie dzieła w procesie rzemieślniczym. Nomon łączy również pasję do projektowania mebli, tworząc innowacyjne projekt, w którym przedmioty stają się bohaterami elegancji, stylu i wyrafinowania.

Po więcej informacji na temat zegara Bilbao Mini zapraszamy na stronę Nomon, lub do kontaktu z naszym sklepem.

średnica 77 cm (okręg)
wysokość 92 cm
materiał drewno orzechowe / włókno szklane / stal chromowana
marka Nomon
design José María Reina

Napisz opinię

Bilbao Mini zegar ścienny Nomon

Bilbao Mini zegar ścienny Nomon
Designerski zegar ścienny Mini Bilbao hiszpańskiej marki Nomon. Zegar ścienny Mini Bilbao to nieco mniejsza wersja jednego z bestsellerów (Bilbao) marki Nomon. Jak swój duży brat Mini Bilba posiada wskaźniki z drewna orzechowego lakierowane w...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii