Puntero G | Nomon kliknij aby powiększyć

Puntero G awangardowy zegar Nomon

José María Reina

produkt wykonany na zamówienie (2 - 3 tygodnie)

Designerski zegar stołowy Puntero G hiszpańskiej marki Nomon, to ciekawy i elegancki element dekoracyjny.

Zegar Puntero G jest idealny do nowoczesnych i wyrafinowanych środowisk. Wskaźniki i części drewniane są wykonane z drewna orzechowego. Części metalowe z mosiądzu.

 

Nomon to współczesne i efektowne wizualnie dzieła, to ekstrawaganckie zegary i meble o luksusowej estetyce jak zegar stołowy Puntero G.

Więcej szczegółów

2 385 zł

Zegar stołowy Puntero G marki Nomon. 

Ten projekt to idealne połączenie mosiądzu i drewna orzechowego, które nadaje temu modelowi wspaniały akcent, a jego uderzający kolor sprawia, że ​​zegar stołowy Puntero jest jednym z najbardziej awangardowych projektów marki. 

Designerski zegar stołowy Puntero G Nomon

Nomon Puntero wymiary

Zegar Puntero G przeznaczony jest do przestrzeni o nowoczesnych wykończeniach i odważnym designie, choć opartych na czystych, gładkich i harmonijnych liniach.

Nomon jest wiodącą firmą produkującą zegary wewnętrzne. Tworzą awangardowe, współczesne i efektowne wizualnie dzieła w procesie rzemieślniczym. Nomon łączy również pasję do projektowania mebli, tworząc innowacyjne projekt, w którym przedmioty stają się bohaterami elegancji, stylu i wyrafinowania.

Po więcej informacji na temat zegara Puntero G zapraszamy na stronę Nomon, lub do kontaktu z naszym sklepem.

średnica 74 cm
wysokość 94 cm
materiał drewno orzechowe / mosiądz
marka Nomon
design José María Reina

Napisz opinię

Puntero G awangardowy zegar Nomon

Puntero G awangardowy zegar Nomon
Designerski zegar stołowy Puntero G hiszpańskiej marki Nomon, to ciekawy i elegancki element dekoracyjny. Zegar Puntero G jest idealny do nowoczesnych i wyrafinowanych środowisk. Wskaźniki i części drewniane są wykonane z drewna orzechowego....
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii