Nomon Pisa L czarny designerski zegar stojący | Design Spichlerz kliknij aby powiększyć

Pisa L dekoracyjny zegar podłogowy Nomon

José María Reina

produkt wykonany na zamówienie (2 - 3 tygodnie)

Zegar podłogowy Pisa L hiszpańskiej marki Nomon, jest unikalny w swoim wzornictwie, to funkcjonalny i piękny element dekoracyjny.

Nowoczesna i designerska forma zegara Pisa idealnie prezentuje się w każdym pomieszczeniu jak salon lub też gabinet. Zegar Pisa L jest wykonany z lakierowanego drewna orzechowego w kolorze białym, czarnym lub czerwonym a jego podstawa i obudowa mechanizmu z mosiądzu. Zegar stojący Nomon Pisa L to też idealny prezent.

Nomon to współczesne i efektowne wizualnie dzieła, to ekstrawaganckie zegary i meble o luksusowej estetyce jak zegar podłogowy Pisa L.

Więcej szczegółów

3 160 zł

Nomon Pisa zegar wymiary

Designerski zegar podłogowy Pisa L marki Nomon jest unikalny w swoim wzornictwie.

Zegar Pisa L jest wykonany z lakierowanego drewna orzechowego w kolorze białym, czarnym lub czerwonym a jego podstawa i obudowa mechanizmu z mosiądzu. 

Zegar Pisa L to reprezentacja minimalizmu ze sztuką w najlepszym wydaniu.

W przeciwieństwie do innych zegarów Nomon, ten konkretny model nie jest przeznaczony dla wszystkich pomieszczeń. Doskonale sprawdza się jednak w dużych salonach, jadalniach, specyficznych przejściach i studiach.

Zegar Pisa L oprócz swojej podstawowej funkcji, jest elementem dekoracyjnym, który wyraża luksusową delikatność i elegancję.

Nomon jest wiodącą firmą produkującą zegary wewnętrzne. Tworzą awangardowe, współczesne i efektowne wizualnie dzieła w procesie rzemieślniczym. Nomon łączy również pasję do projektowania mebli, tworząc innowacyjne projekt, w którym przedmioty stają się bohaterami elegancji, stylu i wyrafinowania.

Pisa L to przedmiot wyjątkowy, więc okazuje się idealnym przedmiotem, jeśli szukasz czegoś prostego i minimalistycznego, a jednocześnie urzekającego.

Po więcej informacji na temat zegara Pisa L zapraszamy na stronę Nomon, lub do kontaktu z naszym sklepem.

szerokość 74 cm
wysokość 150 cm
materiał drewno orzechowe, mosiądz
marka Nomon
design José María Reina

Napisz opinię

Pisa L dekoracyjny zegar podłogowy Nomon

Pisa L dekoracyjny zegar podłogowy Nomon
Zegar podłogowy Pisa L hiszpańskiej marki Nomon, jest unikalny w swoim wzornictwie, to funkcjonalny i piękny element dekoracyjny. Nowoczesna i designerska forma zegara Pisa idealnie prezentuje się w każdym pomieszczeniu jak salon lub też gabinet....
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii