Cloud LN2 elegancka i komfortowa sofa &Tradition

Luca Nichetto

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Zaprojektowana przez Luca Nichetto dla &Tradition, sofa dwuosobowa Cloud LN2 łączy w sobie tradycyjny elegancki skandynawski design z włoski tradycjami wzorniczymi.

Dwuosobowa sofa &Tradition Cloud idealnie nadaje się do nowoczesnych przestrzeni mieszkalnych, zapewnia maksymalny komfort przy zwartej konstrukcji.

 

Oddając hołd duńskiemu dziedzictwu wzorniczemu, &Tradition łączy tradycyjne i nowe, tworząc meble, oświetlenie i elementy wyposażenia wnętrz o ponadczasowym wyglądzie

Więcej szczegółów

15 294 zł

Cloud LN2 elegancka i komfortowa sofa &Tradition.

Cloud łączy włoskie i duńskie tradycje produkcji sof z określonym kształtem duńskiej tradycji projektowej oraz miękkimi i przytulnymi poduszkami włoskiej. Ostatecznie najwyższym priorytetem był komfort i przytulność. Dzięki kompaktowym wymiarom mebli z serii Cloud doskonale dopasowują się do współczesnych przestrzeni mieszkalnych.

Cena dotyczy sofy z tapicerką w I przedziale cenowym: Canvas, Linara, Remix, Re-Wool

szerokość168 cm
głębokość84 cm
wysokość75 cm
wysokość siedziska40 cm
materiałkvadrat® Sunniva 2
funkcja spanianie
marka&Tradition
designLuca Nichetto

Napisz opinię

Cloud LN2 elegancka i komfortowa sofa &Tradition

Cloud LN2 elegancka i komfortowa sofa &Tradition
Zaprojektowana przez Luca Nichetto dla &Tradition, sofa dwuosobowa Cloud LN2 łączy w sobie tradycyjny elegancki skandynawski design z włoski tradycjami wzorniczymi. Dwuosobowa sofa &Tradition Cloud idealnie nadaje się do nowoczesnych...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii