Mags Sofa 3 skandynawska sofa Hay

Hay

produkt wykonany na zamówienie

Projekt o maksymalnym komforcie i minimalnych szczegółach, trzyosobowa sofa Mags - Combination 3 duńskiej marki Hay ma silną prezencję, która wywrze trwały wpływ w każdym nowoczesnym salonie.

Zaprojektowana z maksymalnym komfortem i minimalnymi detalami, sofa Mags łączy w sobie mocną estetykę z ponadczasowością, tworząc klasykę HAY.

Projekty marki HAY charakteryzują się minimalistycznym, skandynawskim wzornictwem, wysoką jakością wykonania i innowacyjnymi rozwiązaniami jak sofa Mags 3.

Więcej szczegółów

18 234 zł

Mags Sofa 3 skandynawska, komfortowa sofa Hay.

Zaokrąglone krawędzie Mags 3 i miękkie poduszki tworzą łagodniejszy, zrelaksowany ton dzięki miękkiej sofie HAY. Zachowując tę ​​samą silną estetyczną obecność, co jej twardszy, bardziej oszczędny rodzeństwo, ta wersja nabiera bardziej płynnej, poetyckiej sylwetki. Optymalny komfort i trwałość zapewnia solidna konstrukcja sofy, która została zbudowana z trwałej pianki o dużej gęstości i pokryta puchowym wypełnieniem dla dodatkowej miękkości. Niska rama sprawia wrażenie salonu, co jest wzmocnione głębokimi siedzeniami i zapewnia bardziej otwartą, przyjazną przestrzeń. Szeroka gama funkcjonalnych jednostek modułowych oznacza, że ​​sofę można w pełni dostosować za pomocą szezlonga, modułów narożnych lub dodatkowych siedzeń, aby dopasować ją do każdego pomieszczenia lub celu, a liczne opcje tapicerowania pozwalają sofie odnaleźć własną osobowość.

HAY Mags sofa trzyosobowa lewy narożnik, wymiary 

HAY Mags sofa trzyosobowa wymiary

HAY Mags sofa trzyosobowa prawy narożnik, wymiary 

HAY Mags sofa trzyosobowa prawy narożnik wymiary

Sofa Hay Mags 3 dostępna jest w wielu tkaninach i kolorach, cena dotyczy tapicerki z I przedziału cenowego

Wybór wykończeń oraz kolory i kombinacje tapicerki pozwalają na stworzenie własnego, niepowtarzalnego projektu.

Hay przenosi nas w lata 50. i 60. XX wieku – złoty wiek duńskiego designu. Hay czerpie z tej klasycznej estetyki i łączy ją z nowoczesnymi trendami, wygodą i pierwszorzędnym wykonaniem. 

Po więcej informacji na temat sofy HAY Mags 3 zapraszamy na stronę HAY lub do kontaktu z naszym sklepem.

wymiary indywidualna konfiguracja
materiał tkaniny kvadrat®
funkcja spania nie
marka Hay
design Hay

Hay

Wszystkie produkty projektowane przez wewnętrzne studio firmy Hay. Zobacz wszystkie produkty firmy Hay tutaj.

Napisz opinię

Mags Sofa 3 skandynawska sofa Hay

Mags Sofa 3 skandynawska sofa Hay
Projekt o maksymalnym komforcie i minimalnych szczegółach, trzyosobowa sofa Mags - Combination 3 duńskiej marki Hay ma silną prezencję, która wywrze trwały wpływ w każdym nowoczesnym salonie. Zaprojektowana z maksymalnym komfortem i minimalnymi...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii