Cloud LN3.2 elegancka i komfortowa sofa &Tradition

Luca Nichetto

produkt wykonany na zamówienie (4-6 tygodni)

Zaprojektowana przez Luca Nichetto dla &Tradition, sofa dwuosobowa Cloud LN3.2 łączy w sobie tradycyjny elegancki skandynawski design z włoski tradycjami wzorniczymi.

Trzyosobowa sofa &Tradition Cloud idealnie nadaje się do nowoczesnych przestrzeni mieszkalnych, zapewnia maksymalny komfort przy zwartej konstrukcji.

 

Oddając hołd duńskiemu dziedzictwu wzorniczemu, &Tradition łączy tradycyjne i nowe, tworząc meble, oświetlenie i elementy wyposażenia wnętrz o ponadczasowym wyglądzie

Więcej szczegółów

18 433 zł

Cloud LN3.2 elegancka i komfortowa sofa &Tradition.

Cloud łączy włoskie i duńskie tradycje produkcji sof z określonym kształtem duńskiej tradycji projektowej oraz miękkimi i przytulnymi poduszkami włoskiej. Ostatecznie najwyższym priorytetem był komfort i przytulność. Dzięki kompaktowym wymiarom mebli z serii Cloud doskonale dopasowują się do współczesnych przestrzeni mieszkalnych.

Cena dotyczy sofy z tapicerką w I przedziale cenowym: Canvas, Linara, Remix, Re-Wool

szerokość 220 cm
głębokość 84 cm
wysokość 75 cm
wysokość siedziska 40 cm
materiał kvadrat® Sunniva 2
funkcja spania nie
marka &Tradition
design Luca Nichetto

Napisz opinię

Cloud LN3.2 elegancka i komfortowa sofa &Tradition

Cloud LN3.2 elegancka i komfortowa sofa &Tradition
Zaprojektowana przez Luca Nichetto dla &Tradition, sofa dwuosobowa Cloud LN3.2 łączy w sobie tradycyjny elegancki skandynawski design z włoski tradycjami wzorniczymi. Trzyosobowa sofa &Tradition Cloud idealnie nadaje się do nowoczesnych...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii