Loft Single sofa modułowa Softline

Stine Engelbrechtsen

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Innowacyjny system modułowy sof umożliwia łączenie poszczególnych jednostek w najróżniejsze kształty i rozmiary. Loft Single duńskiej marki Softline.

Dzięki uderzającej estetyce sofa modułowa Softline Loft ucieleśnia elegancki minimalizm, zaprojektowany przez Stine Engelbrechtsen. Duńska projektantka znana jest ze swoich minimalistycznych projektów w prostym skandynawskim stylu.

Duński producent Softline łączy innowacyjny design, wygodę i funkcjonalność, tworząc stylowe designerskie meble, jak sofa Loft Single, inspirowane Skandynawią.

Więcej szczegółów

2 034 zł 2 034 zł

Loft Single innowacyjny i szykowny system modułowy Softline. 

Intrygujące liniowe detale przyciągają wzrok w kierunku krzywizny siedziska, subtelnego dodatku, który poprawia wygląd sofy Loft. Konstrukcja jest całkowicie modułowa, co pozwala skonfigurować sofę tak, aby najlepiej pasowała do Twojej przestrzeni. Kwadratowe moduły można obracać i łączyć, tworząc przeróżne aranżacje.

Single element Loft Softline dostępny jest w dwóch wielkościach. Do kolekcji Loft należy również element narożny Loft Corner oraz pufa Loft.

Design zawsze był sercem Softline, gdzie współtworzenie nowych atrakcyjnych i ponadczasowych mebli wraz z uznanymi na świecie projektantami umieściło Softline na mapie wzornictwa co doskonale widać w sofie modułowej Loft Single.

Więcej informacji na temat sofy modułowej Loft dostępnych jest na stronie producenta

Cena sofy modułowej Loft Single dotyczy tapicerki w I przedziale cenowym Eco Cotton, Griffon, Vision pozostałe na zapytanie. Zapraszamy do kontaktu!

Sofa modułowa Loft Single Softline, tapicerka Eco Cotton

Sofa modułowa Loft Softline tapicerka Eco Cotton

Sofa modułowa Loft Single Softline, tapicerka Griffon

Sofa modułowa Loft Softline tapicerka Griffon

Sofa modułowa Loft Single Softline, tapicerka Vision

Sofa modułowa Loft Softline tapicerka Vision

Sofa modułowa Loft Single element marki Softline dostępna jest w szerokiej gamie tkanin i kolorów. Dobierz moduł narożny i stwórz wygodne miejsce do odpoczynku w swoim salonie.

Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do wystroju wnętrza. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Loft Single element to funkcjonalna kanapa modułowa, którą łatwo można zmienić w narożnik modułowy od SOFTLINE.

szerokość S 69 cm | L 88 cm
głębokość 88 cm
wysokość 64 cm
wysokość siedziska 34 cm
do użytku zewnętrznego nie
funkcja spania nie
marka Softline
design Stine Engelbrechtsen

Napisz opinię

Loft Single sofa modułowa Softline

Loft Single sofa modułowa Softline
Innowacyjny system modułowy sof umożliwia łączenie poszczególnych jednostek w najróżniejsze kształty i rozmiary. Loft Single duńskiej marki Softline. Dzięki uderzającej estetyce sofa modułowa Softline Loft ucieleśnia elegancki minimalizm,...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii