Moon Wood urzekające krzesło Tonon

Przemysław "Mac" Stopa

Nowoczesne krzesło Moon Wood włoskiej marki Tonon, charakteryzuje się urzekającym designem oparcia. Krzesło zaprojektowane przez polaka Przemysława "Mac" Stopę.

Krzesło Moon Wood jest dla tych, którzy są oczarowani pięknem księżyca w każdej fazie.

Tonon, Made in Italy, jedna z najważniejszych i najbardziej cenionych marek w asortymencie krzeseł i stołów, która jest synonimem tradycji, jakości i designu.

Więcej szczegółów

2 517 zł

Moon Wood na drewnianych nogach, urzekające krzesło włoskiej marki Tonon. Większa wersja krzesła Little Moon Wood (tutaj).

Księżyc, magnetyczny, zawsze był tematem wierszy, opowiadań i marzeń. I to właśnie zainspirowała Mac Stopę do stworzenia krzesła Moon Wood. Rzeźbiarska forma siedziska wyraża pasję projektanta do zakrzywionych i organicznych linii. 

Moon Wood to charakterystyczne i eleganckie a zarazem nowoczesne krzesło do salonu i jadalni.

Kształt krzesła Moon Wood oparty jest na półkolistych formach przywodzących na myśl fazy Księżyca. Boki siedziska krzesła sięgają w podłokietniki, tworząc elastyczne podwieszane oparcie, które dopasowuje się do pozycji ciała zapewniając maksymalny komfort. Organicznie ukształtowana skorupa krzesła jest wykonana z samonośnej ramy, siedzisko „Soft Touch”: materiał o wysokich standardach jakości, który łączy w sobie wytrzymałość i miękkość.

Krzesło Moon Tonon

Moon Soft Touch krzesło Tonon Design Spichlerz wymiary

Kolory siedziska krzesła Moon Wood Tonon

Kolory krzesła Moon Soft Touch Tonom Design Spichlerz

Krzesło Moon Wood Tonon dostępne jest również w wersji tapicerowanej skórą lub materiałem, po więcej informacji zapraszamy do kontaktu. 

Krzesło Moon Wood, z miękką skorupą wykonaną z pianki poliuretanowej i wyściełaną różnymi materiałami, w połączeniu z wieloma podstawami, staje się siedziskiem o wielkiej osobowości i wszechstronności.

szerokość 57 cm
głębokość 61 cm
wysokość 86 cm
głębokość siedziska 43 cm
wysokość siedziska 47 cm
waga 10 kg
stelaż drewno
marka Tonon
design Przemysław "Mac" Stopa

Napisz opinię

Moon Wood urzekające krzesło Tonon

Moon Wood urzekające krzesło Tonon
Nowoczesne krzesło Moon Wood włoskiej marki Tonon, charakteryzuje się urzekającym designem oparcia. Krzesło zaprojektowane przez polaka Przemysława "Mac" Stopę. Krzesło Moon Wood jest dla tych, którzy są oczarowani pięknem księżyca w każdej...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii