Little Moon urzekające krzesło Tonon

Przemysław "Mac" Stopa

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Nowoczesne krzesło Little Moon włoskiej marki Tonon, charakteryzuje się urzekającym designem oparcia. Krzesło zaprojektowane przez polaka Przemysława "Mac" Stopę.

Krzesło Little Moon jest dla tych, którzy są oczarowani pięknem księżyca w każdej fazie.

Tonon, Made in Italy, jedna z najważniejszych i najbardziej cenionych marek w asortymencie krzeseł i stołów, która jest synonimem tradycji, jakości i designu.

Więcej szczegółów

2 073 zł

Little Moon urzekające krzesło włoskiej marki Tonon.

Księżyc, magnetyczny, zawsze był tematem wierszy, opowiadań i marzeń. I to właśnie zainspirowała Mac Stopę do stworzenia krzesła Little Moon. Rzeźbiarska forma siedziska wyraża pasję projektanta do zakrzywionych i organicznych linii. 

Little Moon to charakterystyczne i eleganckie a zarazem nowoczesne krzesło do salonu i jadalni.

Kształt krzesła Little Moon oparty jest na półkolistych formach przywodzących na myśl fazy Księżyca. Boki siedziska krzesła sięgają w podłokietniki, tworząc elastyczne podwieszane oparcie, które dopasowuje się do pozycji ciała zapewniając maksymalny komfort. Organicznie ukształtowana skorupa krzesła jest wykonana z samonośnej ramy, siedzisko „Soft Touch”: materiał o wysokich standardach jakości, który łączy w sobie wytrzymałość i miękkość.

Kolory siedziska krzesła Little Moon Tonon

Kolory Soft Touch krzesło Little Moon Tonom Design Spichlerz

Krzesło Little Moon Tonon dostępne jest również w wersji tapicerowanej skórą lub materiałem, po więcej informacji zapraszamy do kontaktu. 

Krzesło Little Moon, z miękką skorupą wykonaną z pianki poliuretanowej i wyściełaną różnymi materiałami, w połączeniu z wieloma podstawami, staje się siedziskiem o wielkiej osobowości i wszechstronności.

szerokość 55 cm
głębokość 53 cm
wysokość 84 cm
głębokość siedziska 41 cm
wysokość siedziska 47 cm
stelaż stal
marka Tonon
design Przemysław "Mac" Stopa

Napisz opinię

Little Moon urzekające krzesło Tonon

Little Moon urzekające krzesło Tonon
Nowoczesne krzesło Little Moon włoskiej marki Tonon, charakteryzuje się urzekającym designem oparcia. Krzesło zaprojektowane przez polaka Przemysława "Mac" Stopę. Krzesło Little Moon jest dla tych, którzy są oczarowani pięknem księżyca w każdej...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii