Cadmo Parete | Artemide | design Karim Rashid kliknij aby powiększyć

Cadmo Parete stylowy klinkiet Artemide

Karim Rashid

produkt wykonany na zamówienie (5 - 8 tygodni)

Kinkiet Cadmo Parete włoskiego producenta Artemide. Design Karim Rashid.

Stalowy panel lampy osłania i emituje miękkie pośrednie światło w górę wraz z rozproszonym światłem wzdłuż pionowego otworu lampy. Lampa w korpusie ze stali lakierowanej, z podstawą z lakierowanej stali nierdzewnej. 

  

Produkty marki Artemide przekonują zarówno jako lampy do wnętrz mieszkalnych, jako lampy do użytku zewnętrznego i konsekwentnie stają się klasykami designu.

Więcej szczegółów

1 824 zł

Kinkiet Cadmo Parete włoskiego producenta Artemide. Design Karim Rashid.

szerokość 13 cm
głębokość 13 cm
wysokość 54 cm
żródło 2x 26/32W (GX24q-3)
materiał stal
marka Artemide
design Karim Rashid

Karim Rashid

Karim RashidKarim Rashid urodził się w 1960 r. w Kairze w rodzinie egipsko - angielskiej, wychował w Kanadzie, a obecnie rezyduje najczęściej w Nowym Jorku. Karim Rashid to gwiazda współczesnego dizajnu. Projekty Rashida wyróżnia kolorystyka oparta na kontrastach nasyconych barw, zwłaszcza ulubionych przez projektanta różu i zieleni. Rashid chętnie wykorzystuje miękkie, płynne formy. Jest autorem przeszło trzech tysięcy wdrożonych do produkcji projektów.

Współpracował z najbardziej topowymi markami, od Alessi i Georga Jansena po Kenzo, Pradę i Issey Miyake, nie stroniąc od tych popularnych jak Coca Cola. Jego prace można kupić w tysiącach sklepów na całym świecie, albo obejrzeć w jednym z czternastu muzeów, w tym tak prestiżowych jak MoMA w Nowym Jorku albo Centre Pompidou w Paryżu, gdzie znajdują się w stałych kolekcjach.

Napisz opinię

Cadmo Parete stylowy klinkiet Artemide

Cadmo Parete stylowy klinkiet Artemide
Kinkiet Cadmo Parete włoskiego producenta Artemide. Design Karim Rashid. Stalowy panel lampy osłania i emituje miękkie pośrednie światło w górę wraz z rozproszonym światłem wzdłuż pionowego otworu lampy. Lampa w korpusie ze stali lakierowanej, z...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    16 Inne produkty w tek kategorii