Cadmo stylowa lampa podłogowa Artemide

Karim Rashid

produkt wykonany na zamówienie (5 - 8 tygodni)

Lampa podłogowa Cadmo włoskiej marki Artemide.

Stalowy panel lampy osłania i emituje miękkie pośrednie światło w górę wraz z rozproszonym światłem wzdłuż pionowego otworu lampy. Lampa w korpusie ze stali lakierowanej, z podstawą z lakierowanej stali nierdzewnej. 

  

Produkty marki Artemide przekonują zarówno jako lampy do wnętrz mieszkalnych, jako lampy do użytku zewnętrznego i konsekwentnie stają się klasykami designu.

Więcej szczegółów

7 727 zł

Lampa podłogowa Cadmo włoskiego producenta Artemide. Design Karim Rashid.

średnica 32 cm
wysokość 174 cm
żródło 1x 230W halogen (R7s) 2950K (ściemniacz) + 1x 60W reflector (E27) 2700K / wszystkie w komplecie
materiał stal
marka Artemide
design Karim Rashid

Karim Rashid

Karim RashidKarim Rashid urodził się w 1960 r. w Kairze w rodzinie egipsko - angielskiej, wychował w Kanadzie, a obecnie rezyduje najczęściej w Nowym Jorku. Karim Rashid to gwiazda współczesnego dizajnu. Projekty Rashida wyróżnia kolorystyka oparta na kontrastach nasyconych barw, zwłaszcza ulubionych przez projektanta różu i zieleni. Rashid chętnie wykorzystuje miękkie, płynne formy. Jest autorem przeszło trzech tysięcy wdrożonych do produkcji projektów.

Współpracował z najbardziej topowymi markami, od Alessi i Georga Jansena po Kenzo, Pradę i Issey Miyake, nie stroniąc od tych popularnych jak Coca Cola. Jego prace można kupić w tysiącach sklepów na całym świecie, albo obejrzeć w jednym z czternastu muzeów, w tym tak prestiżowych jak MoMA w Nowym Jorku albo Centre Pompidou w Paryżu, gdzie znajdują się w stałych kolekcjach.

Napisz opinię

Cadmo stylowa lampa podłogowa Artemide

Cadmo stylowa lampa podłogowa Artemide
Lampa podłogowa Cadmo włoskiej marki Artemide. Stalowy panel lampy osłania i emituje miękkie pośrednie światło w górę wraz z rozproszonym światłem wzdłuż pionowego otworu lampy. Lampa w korpusie ze stali lakierowanej, z podstawą z lakierowanej...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    23 Inne produkty w tek kategorii