Neva podnóżek Artisan

Regular Company

produkt wykonany na zamówienie (12 - 18 tygodni)

Designerski, drewniany podnóżek Neva marki Artisan. Projekt Regular Company.

 

Seria Neva Artisan w tym podnóżek Neva Ottoman to nowoczesne podejście do klasycznych skandynawskich rzemieślniczych mebli wypoczynkowych z połowy XX wiek. 

  

"Love Wood" to motto marki Artisan i ta miłość do drewna emanuje w perfekcyjnie wykonanym podnóżku Neva Ottoman.

Więcej szczegółów

3 525 zł 3 525 zł

Nowoczesny podnóżek lub jako dodatkowe siedzisko Neva Ottoman marki Artisan.

Dla twórców podnóżka Neva Ottoman Artisan wyzwaniem było zaprojektowanie produktu, który będzie tak prosty, jak to tylko możliwe, bez wymyślnej formy i nadużywania technologii, ale zachowując odrębność form organicznych i naturalnych. Podnóżek Neva Artisan zachwyca swoją prostotą podnosząc komfort wypoczynku. 

Kolekcja Neva Artisan to idealnie komponujące się ze sobą meble, w skład których wchodzi stół Neva, dostępny również w wersji rozkładanej Neva Table EXTENSION, ławka Neva Bench, krzesła barowe z oparciem Neva Light Barsofa Neva, fotel wysoki Neva Lounge High oraz taboret Neva Stool

ARTISAN specjalizuje się w produkcji mebli z masywnego drewna w której największy nacisk kładzie się na ręczną obróbkę drewna oraz wysoką sztukę rzemieślniczą. Zakład produkcyjny ARTISAN to najnowocześniejsze metody produkcji i wieloletnia tradycja stolarska która przewija się we wszystkich produktach marki ARTISAN. Maszyny produkują korpus mebli, natomiast dusza i miłość do drewna uwidoczniona jest w każdej wykonywanej ręcznie powierzchni.

Designerski podnóżek Neva Ottoman Artisan, wymiary

Designerski podnóżek Neva Ottoman Artisan wymiary

Podnóżek Neva Ottoman Artisan dostępny jest w wielu wariantach

Podnóżek Neva Ottoman Artisan dostępny jest w wielu wariantach

Nowoczesny podnóżek Neva Ottoman marki Artisan dostępny jest w różnych opcjach, dobierz idealny dla siebie!

Cena dotyczy podnóżka Neva Ottoman Artisan w tapicerce z I przedziału cenowego Remix 3, Revive 1, Torri Lana. Po więcej informacji zapraszamy na stronę producenta, lub do kontaktu z naszym sklepem.

szerokość 64
głębokość 47
wysokość 38
marka Artisan

Regular Company

Wielokrotnie nagradzane multidyscyplinarne studio projektowe.

Napisz opinię

Neva podnóżek Artisan

Neva podnóżek Artisan
Designerski, drewniany podnóżek Neva marki Artisan. Projekt Regular Company.   Seria Neva Artisan w tym podnóżek Neva Ottoman to nowoczesne podejście do klasycznych skandynawskich rzemieślniczych mebli wypoczynkowych z połowy XX wiek.     "Love...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    11 Inne produkty w tek kategorii