Neva Lounge High fotel wysoki Artisan

Regular Company

produkt wykonany na zamówienie (12 - 18 tygodni)

Designerski fotel wypoczynkowy Neva Lounge High marki Artisan, z wysokim oparciem, uosabia eleganckie połączenie tradycyjnego i współczesnego wzornictwa. Projekt Regular Company.

Fotel z wysokim oparciem Neva Lounge High Artisan to nowoczesne podejście do klasycznych foteli z połowy XX wieku, ze współczesną prostotą i estetyką.

Artisan specjalizuje się w ręcznej produkcji wysokiej jakości mebli z litego drewna, a nacisk na rzemieślniczą pracę jest tym, co ich wyróżnia.

"Love Wood" to motto marki Artisan i ta miłość do drewna emanuje w perfekcyjnie wykonanym fotelu Neva Lounge High.

Więcej szczegółów

9 354 zł

Nowoczesny fotel Neva Lounge High z wysokim oparciem marki Artisan.

Kolekcja Neva Artisan w tym fotel Neva Lounge High, została mocno zainspirowana naturalnymi formami oraz prostotą i elegancją drewna. Przez lata meble drewniane miały geometryczny kształt, ponieważ był to jedyny sposób na wykonanie większych ilości w produkcji seryjnej, a formy organiczne były zarezerwowane dla rzemieślników.

Kolekcja Neva Artisan to idealnie komponujące się ze sobą meble, w skład których wchodzi stół Neva, dostępny również w wersji rozkładanej Neva Table EXTENSION, ławka Neva Bench, krzesła barowe z oparciem Neva Light Barsofa Neva, fotel wypoczynkowy Neva Lounge oraz taboret Neva Stool

Nowoczesne technologie umożliwiły wprowadzenie bardziej skomplikowanych form do produkcji seryjnej, a kolekcji Neva Lounge Artisan to elegancki taniec nowoczesnej technologii i rzemiosła, które w sposób nieunikniony nakładają się na siebie.

Designerski fotel wypoczynkowy Neva Lounge High Artisan, wymiary

Designerski fotel wypoczynkowy Neva Lounge High Artisan wymiary

Dostępne rodzaje drewna fotela Neva Lounge High Artisan

Dostępne rodzaje drewna fotela Neva Lounge High Artisan

Markowy fotel Neva Lounge High marki Artisan dostępny jest w różnych opcjach, dobierz idealny dla siebie!

Cena dotyczy fotela Neva Lounge High Artisan w tapicerce z I przedziału cenowego Remix 3, Revive 1, Torri Lana. Po więcej informacji zapraszamy na stronę producenta, lub do kontaktu z naszym sklepem.

szerokość 71
głębokość 85
wysokość 98
wysokość siedziska 39
materiał tkanina lub skóra
marka Artisan
design Ruđer Novak-Mikulić & Marija Ružić

Regular Company

Wielokrotnie nagradzane multidyscyplinarne studio projektowe.

Napisz opinię

Neva Lounge High fotel wysoki Artisan

Neva Lounge High fotel wysoki Artisan
Designerski fotel wypoczynkowy Neva Lounge High marki Artisan, z wysokim oparciem, uosabia eleganckie połączenie tradycyjnego i współczesnego wzornictwa. Projekt Regular Company. Fotel z wysokim oparciem Neva Lounge High Artisan to nowoczesne...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii