POD pufa ze schowkiem Softline

Claus C. Simonsen

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Designerska pufa POD duńskiej marki Softline. Projekt Claus C. Simonsen.

Pufa POD "Strąk" to starannie ukształtowana pufa, która została zaprojektowana jako element dekoracyjny w większości domów - pufa, która może służyć jako dodatkowe siedzisko, miejsce na odpoczynek dla zmęczonych stóp i pojemnik na wszystkie dodatkowe rzeczy, które musisz pozbyć się w pośpiechu. 
 

Duński producent Softline łączy innowacyjny design, wygodę i funkcjonalność, tworząc stylowe designerskie meble, jak pufa POD, inspirowane Skandynawią.

Więcej szczegółów

2 868 zł

POD skandynawska pufa ze schowkiem Softline.

Wierzch pufy POD jest tapicerowany wygodną, ​​elastyczną pianką poliuretanową oraz wyselekcjonowanymi tkaninami. Nogi stożkowe, lite drewno, jesion i czerń.

Design zawsze był sercem Softline, gdzie współtworzenie nowych atrakcyjnych i ponadczasowych mebli wraz z uznanymi na świecie projektantami umieściło Softline na mapie wzornictwa co doskonale widać w pufie POD.

Wszystkie kolory i rodzaje tapicerki pufy POD dostępne są na stronie Softline

Cena dotyczy pufy POD Softline w tapicerce z I przedziału cenowego Eco Cotton, Griffon, Vision pozostałe na zapytanie. Zapraszamy do kontaktu!

Pufa do siedzenia POD Softline, tapicerka Eco Cotton

Pufa do siedzenia POD Softline tapicerka Eco Cotton

POD nowoczesna pufa do pokoju Softline, tapicerka Griffon

POD nowoczesna pufa do pokoju Softline tapicerka Griffon

Pufa do salonu POD Softline, tapicerka Vision

Pufa do salonu POD Softline tapicerka Vision

POD Pouf marki Softline dostępna jest w szerokiej gamie tkanin i kolorów, opracuj własną pufę, aby wkomponować ją w swoją przestrzeń.

Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do wystroju wnętrza. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

POD to nowoczesne pufy do siedzenia od SOFTLINE.

wymiary Ø 43 x H 45 cm
średnica Ø 43 cm
wysokość 45 cm
marka Softline
Inne nogi jesion naturalny, opcjonalnie w kolorze czarnym w tej samej cenie

Claus C. Simonsen

Zawsze miałem słabość do projektowania mebli. Kiedy poszedłem do School of Architecture w Aarhus w 1988 roku, chciałem zostać projektantem mebli. Ale szybko zafascynowała mnie architektura i ukończyłem studia jako architekt w 1994 roku. Dla mnie projektowanie mebli to wariacje na temat prostych tematów. Tematem przewodnim jest archetyp, z którym pracuje projektant: stół, krzesło itp. Projektowanie mebli porównuję z muzyką jazzową, gdzie gracze improwizują na jazzowych standardach. Jako projektant mebli improwizujesz również na archetypach, aby tworzyć meble rozpoznawalne i innowacyjne.

Napisz opinię

POD pufa ze schowkiem Softline

POD pufa ze schowkiem Softline
Designerska pufa POD duńskiej marki Softline. Projekt Claus C. Simonsen. Pufa POD "Strąk" to starannie ukształtowana pufa, która została zaprojektowana jako element dekoracyjny w większości domów - pufa, która może służyć jako dodatkowe siedzisko,...
    Jesteś robotem?

    30 Inne produkty w tek kategorii