Tiki Footstool skandynawska pufa Fogia

Andreas Engesvik

produkt wykonany na zamówienie

Mocny klasyk od Andreasa Engesvika, Tiki Footstool został zaprojektowany w połączeniu z kolekcją Tiki. Podnóżek / pufa szwedzkiej marki Fogia.

Minimalistyczny wizualnie podnóżek Tiki doskonale komponuje się z fotelem i sofami Tiki, jednocześnie równie dobrze prezentuje się jako samodzielny element w salonie. 

 

Fogia to wzorzec szwedzkiego designu znana z najwyższej jakości i nienagannego piękna, łączy ponadczasowe wartości ze współczesnym stylem.

 

Więcej szczegółów

4 726 zł

Tiki Footstool skandynawski podnóżek / pufa Fogia.

Wyrafinowana sylwetka z czterema eleganckimi metalowymi nogami i wystawnym siedziskiem zapewnia lekkość pufie, pomagając dostosować się do wszechstronności każdego pomieszczenia.

Wykonany zgodnie z najwyższymi standardami kunsztu i jakości, Tiki może być wykonane ze skóry lub tkaniny, z możliwością wyboru koloru nóg. W skład kolekcji wchodzą sofy oraz fotele w dwóch rozmiarach i dopasowana pufa.

Cena dotyczy pufy z tapicerką w I grupie cenowej. 

Materiał

szerokość 67 cm
wysokość 35 cm
wysokość siedziska 35 cm
stelaż stal proszkowo malowana
marka Fogia
design Andreas Engesvik

Napisz opinię

Tiki Footstool skandynawska pufa Fogia

Tiki Footstool skandynawska pufa Fogia
Mocny klasyk od Andreasa Engesvika, Tiki Footstool został zaprojektowany w połączeniu z kolekcją Tiki. Podnóżek / pufa szwedzkiej marki Fogia. Minimalistyczny wizualnie podnóżek Tiki doskonale komponuje się z fotelem i sofami Tiki, jednocześnie...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii