Stone fotel ogrodowy Vondom

Stefano Giovannoni

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Fotel outdoor Stone Lounge Chair hiszpańskiego producenta Vondom. Design Stefano Giovannoni.

Jak sama nazwa wskazuje, wydaje się, że fotel tworzy połączenie między naturalnym i sztucznym krajobrazem. "Kamień" doskonale wpasuje się w każde otoczenie, dodając uroku dzięki swojej szczególnej elegancji, materiałowi, a także oryginalnemu kształtowi.

 

Vondom zainspirowany pięcioma elementami natury kreuje wyjątkowe i niepowtarzalne designerskie meble, które zaimponują zarówno we wnętrzach jak i w ogrodach czy na tarasach!

Więcej szczegółów

2 925 zł

Fotel outdoor Stone hiszpańskiej marki Vondom. 

Stones ma dużą różnorodność wykończeń, kolorów i jest dostępny z oświetleniem energooszczędnym lub LED RGB. Jak wszystkie produkty Vondom, nadaje się do użytku na zewnątrz, nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach klimatycznych, ponieważ jest wytwarzany metodą formowania rotacyjnego o najwyższych wymaganiach.

W Vondom meble wewnętrzne i zewnętrzne są sposobem na życie, to sposób bycia. Vondom produkuje meble ogrodowe, oświetlenie i wiele więcej z bezgraniczną pasją, a marka jest synonimem kultury projektowania, która dąży do tworzenia zawsze oryginalnych kolekcji. 

Dla firmy Vondom połączenie przestrzeni, estetyki, formy i funkcji wychodzi naprzeciw nowym trendom i przyszłości, w której design i technologia spotykają się w idealnym uścisku.

Dostępne kolory fotela ogrodowego Stone Lounge Chair Vondom wykończenie mat

Stone fotel ogrodowy Vondom Design Spichlerz kolory mat

Dostępne kolory fotela ogrodowego Stone Lounge Chair Vondom wykończenie lakier połysk

Stone fotel ogrodowy Vondom Design Spichlerz lakier połysk

szerokość 88 cm
głębokość 80 cm
wysokość 76 cm
wysokość siedziska 40 cm
materiał poliethylen
do użytku zewnętrznego tak
marka Vondom
design Stefano Giovannoni

Napisz opinię

Stone fotel ogrodowy Vondom

Stone fotel ogrodowy Vondom
Fotel outdoor Stone Lounge Chair hiszpańskiego producenta Vondom. Design Stefano Giovannoni. Jak sama nazwa wskazuje, wydaje się, że fotel tworzy połączenie między naturalnym i sztucznym krajobrazem. "Kamień" doskonale wpasuje się w każde...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    15 Inne produkty w tek kategorii